Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, dlatego piszę w osobnym temacie, może ktoś pomoże :)

Zalogowałam się do USCIS, wypełniłam podstawowe dane (imię, nazwisko, numery) i zapłaciłam $165.

Czy muszę również podać adresy? Czy przypadkiem karta nie przyjdzie na adres już wskazany w trakcie rozmowy w ambasadzie? No to jeżeli trzeba wpisać adresy, to w takim razie czy w pole physical address mogę już wpisać adres mojego pobytu w USA pomimo iż nadal jestem w Polsce?

Czy pod koniec składaliście podpis elektroniczny pod formularzem który został wygenerowany w pdf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem tego co napisalas. Sama sie zalogowalas na stronie uscis?? Napisz moze wiecej konkretow wtedy ktos napewno bedzie w stanie odp na Twoje pytanie.

Konkrety... Mam na mysli... W jakim celu zalogowalas sie na tej stronie i czy jestes sponsorowana przez kogos czy moze wygralas loterie wizowa. Na jakiej podstawie ubiegasz sie o GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem tego co napisalas. Sama sie zalogowalas na stronie uscis?? Napisz moze wiecej konkretow wtedy ktos napewno bedzie w stanie odp na Twoje pytanie.

Konkrety... Mam na mysli... W jakim celu zalogowalas sie na tej stronie i czy jestes sponsorowana przez kogos czy moze wygralas loterie wizowa. Na jakiej podstawie ubiegasz sie o GC.

No przecież post jest zamieszczony w dziale "ZIelona karta (loteria wizowa)". Może poczytaj posty serafiny, a wszystko będzie jasne ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...