Skocz do zawartości

Lekarz Ogólny, Lekarz Rodzinny.


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu w USA lekarz ogólny, rodzinny? Taki pierwszego kontaktu? Jak tak to jak on sie nazywa? I jak on działa? Czy np jak na x ray czy badania krwi to trzeba miec skierowanie od ogólnego. Czy ktoś mi to wytłumaczy? Bo tak za każdym razem na ślepo do specjalisty isc to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak go znaleźć?

W jaki sposob tu sie leczyc? W Polsce jest tak, ze boli cie cos, dajmy na to bola cie plecy, idziesz do rodzinnego on stwierdza ze możesz miec ma,e skrzywienie i wysyła do ortopedy. Przed tym da skierowanie na rtg. I jakoś to działa, a tutaj? Tu mozna łazić wszędzie, tracić kasę i tak nic sie nie dowiesz a jeszcze bardziej sobie zaszkodzić bo poddasz sie czemuś czemu nie powinieneś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie płaci, nie jestem głupia, chodziło mi o to czy za wizytę sie za lekarza rodzinnego płaci czy jakoś z góry albo miesięcznie. Ale raczej to głupie wiec za wizytę.

Za wizyte, w dodatku jak wizyta jest profilaktyczna - co przynajmniej wg. zasad UHC powinno byc darmowe - to jak pierwszy raz idziesz do lekarza, to w UHC i tak pierwszy raz licza za "1st doctor visit" i wystawiaja rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...