Skocz do zawartości

Do Kanady Z Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

sly, orientujesz sie moze czy ta wymiana informacji pomiedzy sluzbami granicznymi usa i kanady jest tylko na granicy ladowej ?

czy zachacza tez o lotniska ?

jeden z adwokatow imigracyjnych napisal mi ze tyczy sie to tylko granic ladowych, ale inni juz nie byli tacy pewni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly,ja bylem deportowany z Kanady do Polski w 2006 (sam zglosilem sie po paszport do urzedu emigracyjnego), nie mialem

problemow z prawem nigdzie na swiecie,oprocz tej deportacji za przesiedzenie wizy.

W 2012 polecialem do NY na 3 tygodnie, przy wlocie nie bylo zadnych problemow,oprocz tylko pytania czym sie zajmuje w Anglii i

kto wygra mistrzostwa europy 2012 w Polsce :)

W tym czasie nie bylo jeszcze wymiany informacji pomiedzy usa a canada jak jest teraz od nowego roku.

W tym roku na jesien chcialbym sie wybrac do stanow,jeszcze nie wiem gdzie,ale nie NY.

Orientujesz sie jak urzednik moze zareagowac na moje przewinienia w kanadzie, czy jest to informacja ktora wyswietla sie automatycznie

przy skanowaniu paszportu.

Jesli by mnie zawrocono z granicy, to czy jest to rownoznaczne z deportacja ? i pozniej jest zakaz wjazdu przez jakis okres ?

Jest to dla mnie wazna kwestia bo wysylam zgloszenia na loterie wizowa i nie chcialbym z niej zrezygnowac :)

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deportacja dobrowolna :) ,.moj znajomy mialem cos podobnego i wlecial po paru latach do Kanady z malym problemi :)

bylo troche wiecej pytan o cel podrozy i zostal wpuszczony :)

troche jestes na tym forum i czytales co pisze,pisala Karina,zawrocenie z granicy to nie zadna deportacja

zobacza co robiles ostatnio w USA i to bedzie tak samo wazne.

co do zakazu wjazdy zalezy czy bedziesz sciemnial ,klamal.jak padnie pytanie o Kanade .

czy miales zakaz wjazdu na teren USA-masz go nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...