Skocz do zawartości

Sponsorownia Osoby Nielegalnej W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Czy moj maz, rezydent USA moze mnie sponsorowac. Jestem w USA od 10 lat, wlecialam na wizie studenckiej. Teraz nie mam statusu. Pare miesiecy temu urodzila nam sie corka.

Nadal musze czekac az on bedzie obywatelem?

Sponsorowac to Cie moze - nikt mu nie zabroni - ale po zrealizowaniu Waszego czeku na ~$1500 dostaniecie odmowe ze wzgledu na brak statusu...

Dodatkowo aktualnie sponsorowanie w F2A to ~ 2.5 roku tak czy inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Musisz czekac az Twoj maz zostanie obywatelem. Wtedy moze Cie sponsorowac jako swoja zone.

I nie bedziesz musiala czekac az przeszlo 2 lata... Znajomy byl w dokladnie takiej samej sytuacji, kolezanka dostala obywatelstwo, urodzilo im sie dziecko etc... U niego czas na oczekiwanie na GC wynosil cos okolo 4 mcy przy sponsorowaniu przez zone-obywatelke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Musisz czekac az Twoj maz zostanie obywatelem. Wtedy moze Cie sponsorowac jako swoja zone.

I nie bedziesz musiala czekac az przeszlo 2 lata... Znajomy byl w dokladnie takiej samej sytuacji, kolezanka dostala obywatelstwo, urodzilo im sie dziecko etc... U niego czas na oczekiwanie na GC wynosil cos okolo 4 mcy przy sponsorowaniu przez zone-obywatelke.

Kzielu mial na mysli,ze sie czeka 2,5 roku jesli jest sie sponsorowanym przez osobe posiadajaca GC.

Ja na swoja GC z meza obywatela czekalam 9 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A jak jest z waiverem? Mowia o tym non stop ze mozna sie starac o waiver i wtedy nie mam zakazu wjazdu do USa po rozmowie

Jezeli jestes w US to waiver nie ma nic do rzeczy. Mozesz wyjechac, dostac ban i starac sie o waiver ale nie zmienia to faktu ze malzonkowie rezydentow maja ~2 lata czekania w kategorii F2A. Ci legalni tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...