Skocz do zawartości

Zmian Adresu Zamieszkania Przed Interview


polanka

Rekomendowane odpowiedzi

hej

po ponad 2 miesiach od wyslania pakietu AOS dostalam list powiadamiajacy mnie o wyznaczonej dacie na interview o adjust status/permanent residence na 4 wrzesnia w NJ!

wszystko pieknie i szybko sie potoczylo bo nawet nie mam jeszcze work permission czy AP ale okazalo sie, ze musze wyprowadzic sie z NJ za 2 tyg do FL.

Zadzwonilam dzis do USICS i powiedziano mi, ze musze wyslac oryginalny list o interview do biura w NJ gdzie tenze wywiad mial sie odbyc, plus wyjasnienie dlaczego mnie nie bedzie. Nastepnie Pan zaproponowal zmiane adresu telefonicznie co tez z nim zrobilam i tutaj jest moje pytanie:

1. czy musze rowniez zmienic adres online i wypelnic forme AR-11? Taka informacja jest podana na stronie online (Pan przez tel powiedzial, ze NIE MUSZE juz NIGDZIE zmieniac adresu bo to idzie w ich system online)

2. czy musze zmienic adres online dla innych aplikacji? (AP, work perm itp)

3. czy moj maz jako moj przyszly sponsor musi TERAZ wypelnic I-865 form o jego zmianie adresu? (instrukcje sa nieco mylace dla tego formularza, bo mowia o ze trzeba go wypelnic jezeli sponsorship agreement is still in force a ja nie wiem czy moj moj jest JUZ moim sponsorem czy zostanie nim dopiero po przyznaniu mi karty stalego pobytu)

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...