Skocz do zawartości

Imigracja Do Kanady - Policjant


mymaniek555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku ide do liceum mundurowego na policjanta.

Chcialbym pracowac w Kanadzie jako policjant . Czy jest taka szansa wgl? Moj angielski jest na poziomie komunikacyjnym, wiec sie dogadam ;) Oczywiscie przez te kilka lat doucze sie jeszcze ;p

Jak to wszystko wyglada ?

Widze, ze do Kanady nie trzeba miec GC wiec chyba latwiej jest zamieszkac w Kanadzie niz USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze latwo,,lecimy i mamy prace ;)

a tak na powaznie,jest Policja Prowincjonalna,miasta oraz Federalna

do tego w pracy w Policji Federalnej musisz znac j.francuski

zaczynasz od pracy jako ochroniarz,szkolisz sie moze zdobedziesz prace w Policji

http://www.torontopolice.on.ca/careers/

Nie masz w Kanadzie GC a jest Permint Resident Card ,wiec musisz miec staly pobyt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybieram sie do liceum o profilu policyjnym ;) za cale 2 tygodnie :D

no myslalem ze trzeba przepracowac 3 lata zeby dostac mozliwosc stalego pobytu, lecz ja tam nie wiem.

Stronka na telefonie mi sie nie uruchamia, wiec jak bede w domu to przeczytam ;p

Z tego co wyczytalem w internecie to trzeba zlozyc aplikacje o wize obowiazujaca 1 rok i mozna na niej pracowac. Ale nie o to mi chodzi ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tak czytasz o takich wizach to daleko nie zajedziesz ;)

nie myl wyjazdu z programu IEC,z pobytem stalym

jak bedziesz w domu to zapoznaj sie dobrze ze strona i znajdziesz wiele odpowiedzi jak jest z pobytem stalym

a IEC to nie pobyt staly..to jedynie praca przez 1 rok .

co do pracy przez 3 lata to mozesz i wiecej lat pracowac a pobytu stalego nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zle przeczytalem cos ;d

okej czyli na tej stronie jest wszystko co chce wiedziec tak ?

Jest jakas strona podajaca przyblizone zarobki np. ochroniarza czy policjanta w Kanadzie ?

(tak mysle przyszlosciowo ;p )

EDIT: Stronka sie wlaczyla po 4 resetach telefonu o.O

i poczytalem troche bloga :P dowiedzialem sie tego:

Musze złozyc dokumenty na International

Experience Canada, wtedy dostaje

Letter of Introduction z którym w Kanadzie na

lotnisku dostane Open Work Permit. (skopiowane i pozmieniane po mojemu)

Zeby uzyskac pobyt stały trzeba się jeszcze

zakwalifikować na jakiś program emigracyjny

a do tego jest potrzebny odpowiednio

poszukiwany zawód i doświadczenie w tym

zawodzie.

Tylko jaki program to juz nie wiem ;p

Z reszta jestem mlody jeszcze, zobacze jak to bedzie po ukonczeniu liceum ;p moze byc tez, ze mi sie uda tutaj dostac do policji, przepracowac te lata i na "emeryture" sobie polece do Kanady i tam zamieszkam lub bede tez staral sie emigrowac do Kanady zaraz po zarobieniu pieniedzy na wyjazd ;) Nigdy nie wiadomo co sie stanie. W Polsce watpie ze cos sie zmieni ;d

Ok sie rozpisalem nie na temat ;p

Dzieki Ci bardzo za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszkasz jako turysta,a mozesz dostac pobyt jak dobrze bedzie to max 6 miesiecy i co dalej?.

Kanada,USA to nie Unia a tutaj wymagane sa wizy odpowiednie .

A nim skonczysz szkole,zdobedziesz doswiadczenie to i zasady wizowe moga sie zmienic.

masz strone rzadowa podana i tam sprawdzaj :)

a co do IEC to duzoo musisz przeczytac bo to sa strzepki informacji,od tego zacznijmy ze juz w 2015 tego programu moze nie byc a miejsca rozchodza sie w 2 dni.bo jest limit pozwolen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej :D

A i wgl zle czytalem o tych 3 latach ;d

Chodzilo o to, ze bedac w Kanadzie 3 lata mozna starac sie o obywatelstwo ;) A ja przeksztalcilem jakos inaczej ;p

Rok mozna byc na IEC, pozniej mozna sie starac o Visitor i znow zlozyc aplikacje o IEC na inny kierunek czy cos takiego nie pamietam juz.

Lub tez mozna leciec na wakacje do Kanady i sobie dziewczyne znalezc .... You know what i mean ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak wiem o co Ci chodzi zobacz za to jakie sa zasady takie slubu ,legalizacji pobytu .

No i tak bedziesz skladac co jakis czas na inny program z IEC..ok a gdzie pobyt staly ktory Ci pomoze aby dostac prace np w ochronie,Policji a i potem zostaniesz obywatelem jak zaliczysz test np jezykowy ;) ktory jest inny niz w USA ,trudniejszy :)

duzoo musisz poczytac o roznych sprawach wizowych i musisz byc na bierzaco z tym .bo to co jest teraz za 1 rok bedzie juz nie aktualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...