Skocz do zawartości

Cna I Co Dalej…


irma

CNA  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak ciezka jest praca jako CNA na nocna zmiane?

    • Bardzo ciezka
      0
    • Brak snu.
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem Irmina. Tym postem chcialabym sobie dodac odwagi w poszukiwaniu nowej pracy. W marcu tego roku zakonczylam kurs CNA organizowany przez Stowarzyszenie Polsko-Amerykanskie w Chicago a w kwietnu zdalam egzamin stanowy CNA.

Do tej pory pracowalam przy opiece nad starsza osoba ale jest to praca 5 dni w tygodniu na zamieszkanie (jako caregiver pracuje juz 12 lat I lubie pracowac ze starszymi ludzmi). Doszlam do wniosku, ze majac certyfikat CNA mam szanse wyrwania sie z tej niewolniczej pracy na zamieszkanie.

Poczynilam juz pewne kroki, m. in. zlozylam internetowo aplikacje o prace CNA w pobliskim szpitalu.

Licze na Wasze wsparcie emocjonalne bo zmiany sa trudne.

O postepach moich poszukiwan bede informowac.

Pozdrawiam serdecznie,

Irmina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałam jako PSW w domu opieki w Kanadzie jest to (chyba)odpowiednik CNA w US i pracowałam jako pielęgniarka na różnych oddziałach w Polsce ale to jest całkiem inna praca. Bardzo lubiłam noce jako PSW w Kanadzie, oczywiście brak snu przeszkadza, ale praca jest lżejsza w nocy niż na dniu. Jak już będziesz wiedziała co masz robić i będziesz znała swoich rezydentów/ pacjentów i wiedziała jakie są zwyczaje to będzie Ci łatwo, oczywiście jeśli dobrze znosisz brak snu, ja byłam przyzwyczajona więc mi to nie robiło problemu, ale wiem że nie każdy może tak pracować. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie I Ula,

Dziekuje za szybka odpowiedz. Mysle, ze na poczatek wybiore prace CNA na nocna zmiane (najwiecej jest takich propozycji pracy 12godzin 7pm-7:30am).

Wlasnie zobaczylam na stronie szpitala, na moim koncie gdzie zlozylam aplikacje 13 sierpnia, pojawil sie tekst, ze moja aplkacja zostala wybrana for farther review I jesli bede spelniala warunki to moge sie spodziewac interview.

Jackie,

Jjak Twoja praca jako RN?

Ja tez ukonczylam artystyczne studia (UMCS w Lublinie - Magister Wychowania - Plastycznego) wiec czeka mnie droga pod gore aby kontynuowac nauke w CC I zdobyc tytul RN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...