Skocz do zawartości

Czy Warszawska Ambasada Dopuszcza Co-Sponsorów? Anyone?


mynameisk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktokolwiek z Was musiał posłużyć się co-sponsorem? Czy są oni wogóle dopuszczani w naszej warszawskiej ambasadzie....czytam na forum zagranicznym i każdy mi pisze abym dowiedziała się czy ta specyficzna ambasada ich dopuszcza ponieważ nie każda ambasada ich dopuszcza...please help!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ambasady USA na całym swiecie kierują się tymi samymi przepisami imigracyjnymi i musisz mieć co-sponsora jeśli maz czy zona maja zbyt niskie dochody. Ich wysokość jest okreslona urzędowo i nie zależy od widzimisię zadnego urzędnika. Nie wiem ile teraz, gdy ja potrzebowałem, minimum wynosilo ok. 18 tysięcy $, teraz pewnie powyżej $20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ambasady USA na całym swiecie kierują się tymi samymi przepisami imigracyjnymi i musisz mieć co-sponsora jeśli maz czy zona maja zbyt niskie dochody. Ich wysokość jest okreslona urzędowo i nie zależy od widzimisię zadnego urzędnika. Nie wiem ile teraz, gdy ja potrzebowałem, minimum wynosilo ok. 18 tysięcy $, teraz pewnie powyżej $20k.

No wlasnie nie, zalezy. Manila regularnie nie dopuszcza co-sponsorow dla K-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzilem przez K-1 w WAW i mielismy co-sponsora. Bez problemow.

To dobrze, a mam takie pytanie, czy musiałaś mieć dokumenty obydwojga - narzeczonego i Twojego co-sponsora (I-134, paystubs, tax returns, certification of employement) czy tylko co-sponsora? I zastanawia mnie czy oni dopytują o narzeczonego w tych sprawach finansowych jeżeli masz co-sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...