Skocz do zawartości

Błąd W Wypełnianiu Wniosku D-260


glimi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Odkryłem że popełniłem błąd podczas wypełniania ds-260. A mianowicie w pytaniu: "Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?" zaznaczyłem "NO" mimo tego że ukończyłem technikum i moje wykształcenie jest równe 12 klasą nauki w statach.

I zaczyniam się martwić. Da się coś z tym zrobić?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozumiem ,że chodzi o loterię wizową ? Tak ? Jeżeli jesteś wylosowanym w loterii wizowej to warunkiem otrzymania wizy imigracyjnej jest posiadanie średniego wykształcenia .Jeżeli podałeś ,że nie posiadasz średniego wykształcenia to Twoja aplikacja zostanie odrzucona . Nie umiem Ci powiedzieć co teraz zrobić i czy jakoś da się z tego wybrnąć . Przy wypełnianiu tak ważnych dokumentów trzeba je 25 razy przeczytać zanim się je wyśle .Też przez to przechodziłem i wiem ,że błąd można wykryć często za którymś kolejnym razem po przeczytaniu tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce napisać. Mam prośbę, mógłby mi ktoś napisać wyjaśnienie po angielsku? Gdyż mój angielski jest komunikatywny w jedną stronę. Jak ktoś coś do mnie mówi to rozumiem ale gdy ja mam coś powiedzieć to już czasami są problemy. A chciałbym aby moje wyjaśnienie było zrozumiałem.

Z góry dziękuje za pomoc.

Błąd wyłapałem dziś bo zaczołem się interesować jakie dokumenyu przygotować na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że przy rozmowie uda mi się jakoś przekoniać osobę z którą będę miał rozmowę że to nie był zamierzony błąd. A jak się nie uda to zawsze mogę o GC wystąpić przez związek rodzinny(mam siostre w USA).

Jeżeli wcześniej w jakiś sposób nie naprawisz tego błędu to nie licz ,że zostaniesz zaproszony na interview do konsulatu.Twój wniosek zostanie odrzucony już na etapie pierwszego rozpatrzenia. Do Kentucky można zadzwonić .Jak ja ubiegałem się o GC z loterii to mój znajomy w moim imieniu dzwonił do nich ( miałem wtedy kiepski ang.-podali termin interview zanim przyszło powiadomienie z Warszawy ).Może zadzwoń wcześniej do konsulatu w Warszawie i Ci podpowiedzą co z tym fantem zrobić.

Wiesz ile czasu trzeba czekać na GC poprzez sponsorowanie rodzinne ? I ile kasy to kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...