Skocz do zawartości

Na Rozmowę....(Używając Co-Sponsor'a)


mynameisk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, mam pytanie, otóż przygotowuję się powoli do rozmowy, narzeczony ma przesłać dokumenty których na nią potrzebuję w początku tego tygodnia, więc muszę mieć pewność że prześle mi wszystko co jest potrzebne, i że jest to poprawnie. Wspomnę jeszcze, iż używam co-sponsora, jego siostry. Tak więc pierwsza część mojej listy dokumentów tyczy się osób które również miały co-sponsor'a :

No więc to, co będę miała na rozmowę, to:

(rzeczy od narzeczonego)

- Formy I-134 wypełnione przez ich obu, narzeczonego i jego siostrę, moją co-sponsor'kę

- Letters from work ich obu, gdzie jest napisane gdzie są zatrudnieni i ile zarabiają

- Paystubs ich obu, około 3-4 od każdego z nich

- Form 1040 "US individual income tax return" ---> ktoś na VJ mi napisał, abym je ze sobą miała, czy one naprawdę są potrzebne??

- W8 ich obu

- Wszelakie notices of action i korespendencja do nas od USCIS + kopie całego package'u który wysłaliśmy do USCIS

- badania medyczne

- moje fotografie

- pełen akt urodzenia

- zaświadczenie o niekaralności

- wszystkiego inne rzeczy typu TNT, DS-160, itp

- zdjęcia moje z narzeczonym, moje z jego rodziną, itp

- bilety lotnicze wydrukowane z e-maila + boarding passes, moje i narzeczonego

- kartki które przesyłaliśmy sobie nawzajem

- rachunek z hotelu z moich urodzin

- dowód że narzeczony tutaj był dwukrotnie, skany jego paszportu i pieczątek

- jakieś inne "dowody" że nasz związek jest prawdziwy

Drodzy, myślicie, że mam wszystko?? Jeżeli nie, czego brakuje? Co można polepszyć? Może coś innego jeszcze na wszelki wypadek? Dziękuję Wam bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...