Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

To jest mój pierwszy post na forum i mam nadzieję, że powoli będę się rozkręcać. :)

DV-2016 to moja pierwsza aplikacja jeżeli chodzi o green card. Aplikowaliśmy oddzielnie - nie jesteśmy jeszcze małżeństwem.

Rok temu, dzięki uprzejmości taty mojej dziewczyny miałem okazję odwiedzić USA na wizie B-2. I od tamtej pory nie byłoby dnia, w którym nie tęskniłbym za Ameryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wcale sie nie dziwie ze tak widzisz dane miejsce jak ktos byl uprzejmy a do tego Tata dziewczyny :) - chcialbym tak samo :) nawet od poznanych osob :)

a teraz wyobraz sobie ze sie starasz,usmiechasz sie jak mozesz i ile razy mozesz a dostajesz w du,,,od ludzi bo tak chca :) wtedy robi sie ciekawie prawda?

a co do loterii wizowej to nie czytales widze zasada za bardzo,bedac malzenstwem mozesz wyslac 2 zgloszenia do loterii wizowej :)

powodzenia zycze czy to w loterii czy tez w zyciu osobistym :) do poznawania samych wspanialych osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wyobraz sobie ze sie starasz,usmiechasz sie jak mozesz i ile razy mozesz a dostajesz w du,,,od ludzi bo tak chca :) wtedy robi sie ciekawie prawda?

niestety nie za bardzo rozumiem :)

a co do loterii wizowej to nie czytales widze zasada za bardzo,bedac malzenstwem mozesz wyslac 2 zgloszenia do loterii wizowej :)

powodzenia zycze czy to w loterii czy tez w zyciu osobistym :) do poznawania samych wspanialych osob

Regulamin loterii jest mi jak najbardziej znany. Jeżeli jedno z nas zostatnie wylosowane, to po prostu weźmiemy ślub cywilny. I później będziemy liczyć na pomyślną rozmowę z konsulem. Jeżeli się nie uda... nic się nie stanie, bo kocham tą kobietę.

Dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFCMajkej tutaj chodzi o taka sprawa ze piszesz ze fajnie sie czules bedac w USA...

a teraz wyobraz sobie ze jestes pozytywnie nastawiony ,usmiechasz sie a dostejesz po du..od ludzi i jak wtedy widzisz dane miejsce ?podobnie milo i przyjmnie ;)

bo fajnie jest jak jestes podobnie odbierany :) i podobnie Ci ktos daje ,oddaje ,jest do Ciebie poztywnie nastawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej im wiecej negatywnych ludzi na tym świecie, tym wiecej nienawiści.. Jednakże, nie można się tym przejmować, jak to mówią haters gonna hate.

Nie nastawiam się, że Ameryka będzie wysłana różami i wszystko bedzie tam kolorowo, ale z mojego "życiowego" doświadczenia póki co USA>UK>PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Aktualnie mam 20 lat, ale w styczniu kończę 21 i czy w takim razie mogę zgłosić swoich rodziców aby zwiększyć swoje szanse? Pytam ponieważ w instrukcji DV jest takie zdanie: Jeśli zgłoszenie DV zostało wysłane

zanim dziecko w stanie wolnym ukończyło 21 lat, ale ukończy 21 lat przed wydaniem wizy, dla celów procedury
wizowej dziecko może być traktowane jakby nie ukończyło jeszcze 21 lat.
Z tego co rozumiem to mimo, że skończę to 21 to warto zgłosić także rodziców, abym miała większe szanse tak? :)
Wolę zapytać by mieć 110% pewności. Dziękuję za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice Cie wpisza do formularza lecz TY zadnej wizy nie dostaniesz i nie polecisz z nimi na pobyt staly..

Tak wiec wyslesz sama zgloszenie i jak masz chlopaka czy tez dziewczyne to mozesz im to powiedziec aby tak samo wyslali :)

pozniej bedzie slub i razem wspolnie polecicie :)


AFCMajkel masz racje ,czym wiecej takich osob tym wiecej jest nienawisci na swiecie ,braku wiary,nadzieji,zaufania..pozniej musisz pokazywac ze nie jestes wielbladem

za czyjes wyskoki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...