Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie bylo mnie tu chyba ze 2 lata ale ale znajomi w UK przypomnieli mi o loterii...

loteria w UK jest popularna z wiadomych wzgledow :)

Wszystkim zycze powodzenia natomiast radze "wrzucic na luz" poniewaz co roku podczas losowania jest pelno zapalencow, w tamtym bylo chyba kilkadziesiat ludzi aktywnych bardzo i czekajacych na wyniki natomiast wszyscy pozniej jak jeden maz pisza has not been selected...szanse sa male wiec radze podchodzic do losowania z rezerwa...bedzie mniej bolalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu trzeba mieć nastawienie odpowiednie. Jak nie trafię to nic się nie stanie, a jak trafię to super. Osobiście nastawiam się do takich rzeczy zawsze pesymistycznie, ale liczę na szczęście(bo na cóż innego). Trzeba wierzyć, że się uda. Kilku osobom tu na forum się na pewno uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie tu chyba ze 2 lata ale ale znajomi w UK przypomnieli mi o loterii...

loteria w UK jest popularna z wiadomych wzgledow :)

Wszystkim zycze powodzenia natomiast radze "wrzucic na luz" poniewaz co roku podczas losowania jest pelno zapalencow, w tamtym bylo chyba kilkadziesiat ludzi aktywnych bardzo i czekajacych na wyniki natomiast wszyscy pozniej jak jeden maz pisza has not been selected...szanse sa male wiec radze podchodzic do losowania z rezerwa...bedzie mniej bolalo :)

taaaaaak wszyscy nagle poznikali np tego 1 maja o tej 18:05............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu trzeba mieć nastawienie odpowiednie. Jak nie trafię to nic się nie stanie, a jak trafię to super. Osobiście nastawiam się do takich rzeczy zawsze pesymistycznie, ale liczę na szczęście(bo na cóż innego). Trzeba wierzyć, że się uda. Kilku osobom tu na forum się na pewno uda:)

Zwykle jest tak ze wygranych na forum prawie nie ma bo mala jest szansa loguja sie nowi ktorzy wygrali i zadaja pytania...

Plus jest epidemia postow w stylu: zostalem wylosowany ale czy moge wyjechac nie teraz a za 5, 10 czy iles tam lat...

co zrobic zeby nie wyjezdzac a nie stracic GC etc...Co roku jest tak samo i ten nie bedzie wyjatkowy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...