Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja z mojego małego miasta znam 5 osób, które wylosowały za pierwszym razem - w zasadzie osób które nie wylosowały nie znam. Ten kto brał udział to wylosował.

Szansa jest jakieś 2%, więc juz to daje do myślenia - nie ma co się napalać.

Nie mow gdzie mieszkasz, bo sie teraz wszyscy tam przeprowadza. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! pytanie odnośnie wypełnienia formularza:

pkt. 9 Country Where You Live Today – państwo, w którym mieszkasz obecnie

Jeśli przebywam aktualnie w USA i czekam na zmianę statusu z turystki na studentkę - jestem tutaj od 3 miesięcy - to mam wpisać USA (i adres) czy Polska?

pkt. 12 -> jeśli mam tytuł licencjata mam wpisać -> "University Degree"?

Czy wszystkie dane takie jak województwo nalezy wpisac po polsku - czy po angielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie tu chyba ze 2 lata ale ale znajomi w UK przypomnieli mi o loterii...

loteria w UK jest popularna z wiadomych wzgledow :)

Wszystkim zycze powodzenia natomiast radze "wrzucic na luz" poniewaz co roku podczas losowania jest pelno zapalencow, w tamtym bylo chyba kilkadziesiat ludzi aktywnych bardzo i czekajacych na wyniki natomiast wszyscy pozniej jak jeden maz pisza has not been selected...szanse sa male wiec radze podchodzic do losowania z rezerwa...bedzie mniej bolalo :)

Mikun to co piszesz niestety ale jest prawda :( Male szanse......

Ja sie tylko troszke pocieszam,ze na mojego meza kraj(urodzenia) mamy troche wieksze szanse na wylosowanie i tego sie trzymam :D

Ale nie zmienia to faktu,ze podchodze do loterii z rezerwa.Nie uda sie-to zostane w mojej depresyjnej Holandii.

Pozdrawiam wszystkich z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...