Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sweet witaj

a wiesz o tym ze mozesz dostac numer i wogole nie byc zaproszona na rozmowe ? bo wiecej osob sie losuje niz wiz dostepnych.

W DV2015 jest 125 000 wylosowanych a wiz 50 000 czy 55 000 więc raczej nie wszyscy wylosowani dostaną zaproszenie na rozmowę. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątkach poświęconych DV2012 i DV2013 zobaczysz ile wylosowano osób z Polski i ile ostatecznie przyznano im GC (sporo mniej niż to 3 tysiące).

W sumie łatwiej wygrać w totolotka niż wizę (a dobra szóstka pozwoliłaby legalnie załatwić wizę :D). Tym nie mniej ja też mam zamiar kolejny raz próbować (żałuję, że odpuściłem sobie DV2015).

Dzieki za info. Patrzylam na te watki ale zadnych statystyk tam nie widze, a podliczac kazdego kto dostal karte nie mam czasu. Nie mniej jednak dziekuje za odpowiedz no i powodzenia:) Moze nam sie uda!

Sweet witaj

a wiesz o tym ze mozesz dostac numer i wogole nie byc zaproszona na rozmowe ? bo wiecej osob sie losuje niz wiz dostepnych.

tak tak znam procedure, ale jakos mnie to nie przeraza, wierze ze sie uda! A jak nie poprzez GC to innym sposobem sprobuje wyjechac :)

W DV-2013 został wylosowany co 42-drugi polak, więc pisanie, że łatwiej wygrać jest w totolotka to kompletny nonsens (bo łatwiej jest tylko trafić jedną lub dwie liczby). Prawdopodobieństwo jest podobne do ustrzelenia 3 w lotto...

O! Dzieki:)

A Wy wszyscy juz mieszkacie w US i tylko pomagacie zdobyc informacje takim jak ja, czy rowniez sie staracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam statystykę zaproszeń w DV2013 dla wylosowanych 2038 osób:

Październik – 35

Listopad - 56

Grudzień - 73

Styczeń - 87

Luty - 118

Marzec - 111

Kwiecień - 233

Maj - 147

Czerwiec - 86

Lipiec - 51

Sierpień - 31

Wrzesień - 32

Razem - 1060 zaproszeń w DV 2013 dla Polaków.

Statystyka zaproszeń w DV2014 dla wylosowanych 1552 osób:

Październik - 28

Listopad - 17

Grudzień - 63

Styczeń - 62

Luty - 87

Marzec - 88

Kwiecień - 97

Maj - 110

Czerwiec - 67

Lipiec - 83

Sierpień - 90

Wrzesień - 24

Razem - 816 zaproszeń w DV 2014 dla Polaków.

Sweet proszę, dane wyciągnięte z wątku DV 2014 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet proszę, dane wyciągnięte z wątku DV 2014 :)

wojtkow a mam jeszcze takie pytanie:

Losowanych jest 55 tysiecy wiz co roku, tak? z czego kazdy kraj ma dane liczbe rozdanych zielonych kart czyli ok 3 tys dla obywateli Polski. tak? no chyba ze sie myle :unsure:

No to teraz zastanawiam sie jak to sie ma do tych statystyk ktore zacytowales? wysolowanych 2 tys w 2013 i wylosowanych 1,5 tys w 2014.

Wynika z tego, ze w obu przypadkach ok 1tys mniej wiz zostalo wysolowanych dla Polski.

To ze z 1,5 tys tylko 1000 zostalo zaproszonych na rozmowe, to rozumiem ze wynika z numerku na liscie, ale dlaczego nie wylosowano 3tys wiz zgodnie z pula przyznana Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtkow a mam jeszcze takie pytanie:

Losowanych jest 55 tysiecy wiz co roku, tak? z czego kazdy kraj ma dane liczbe rozdanych zielonych kart czyli ok 3 tys dla obywateli Polski. tak? no chyba ze sie myle :unsure:

No to teraz zastanawiam sie jak to sie ma do tych statystyk ktore zacytowales? wysolowanych 2 tys w 2013 i wylosowanych 1,5 tys w 2014.

Wynika z tego, ze w obu przypadkach ok 1tys mniej wiz zostalo wysolowanych dla Polski.

To ze z 1,5 tys tylko 1000 zostalo zaproszonych na rozmowe, to rozumiem ze wynika z numerku na liscie, ale dlaczego nie wylosowano 3tys wiz zgodnie z pula przyznana Polsce?

zapis jest taki "no single country can receive more than 7% of the total number of visas (3,500)" - wiec to jest maksymalny numer wiz dla Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...