Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas wypełniania zgłoszenia do DV2016 wpisałam błędny rok urodzenia, zamiast 1992 wpisałam 1993.

Czy to jakoś bardzo szkodzi? Wypełnić jeszcze jedno z poprawnym rokiem urodzenia? (wiem że podczas wysłania drugiego takiego samego zgłoszenia następuje dyskwalifikacja), ale co w takim przypadku? ;(

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bym do nich dzwonił, albo napisał że popelniłem taki i taki błąd. Później będzie za pozno. W ogóle nie wiem jak podczas wypełniania takiego dokumentu mozna zrobic taki błąd.

Nie ma sensu. W obu przypadkach jest juz pelnoletnia. Poza tym gdzie zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem techniczny a mianowicie jak dołączyć dwa/trzy zdjęcia jednocześnie w formularzu rejestracyjnym? (moje i żony/dziecka)

oficjalna instrukcja cytat:

"Zdjęcia - aktualne fotografie uczestnika, męża/żony oraz wszystkich dzieci wymienionych w zgłoszeniu. Informacje o wymaganiach technicznych dotyczących zdjęć dostępne są w części pod tytułem Wysłanie zdjęcia cyfrowego. Nie trzeba załączać fotografii żony/męża lub dziecka, jeśli mają obywatelstwo amerykańskie lub status stałego rezydenta, zamieszczenie ich na zgłoszeniu nie spowoduje jednak negatywnych konsekwencji."

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...