Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

zapis jest taki "no single country can receive more than 7% of the total number of visas (3,500)" - wiec to jest maksymalny numer wiz dla Polski

dziekuje madeski. no to teraz wszytsko ma sens :)

sluchajcie moze i zadam glupie pytanie, ale wole byc przezorna i sie upewnic - wypelniajac wniosek online do loterii wizowej co nalezy wpisac w tych polach?

  • 6 - Country of eligibility - czytam jakas instukcje gdzie pisze, zeby zaznaczac Yes i z listy nie wybierac nic? rozumiem ze to pole pyta o to czy kraj jest dopuszczony do loterii?
  • 8 – Mailing Address – rozumiem, ze nie mieszkajac w Polsce, wpisuje swoj obecny adres pod ktorym mieszkam w dniu wypelniania formularza? czy adres zameldowania w PL?
    • a – In Care Of – wypełniamy jedynie w przypadku, gdy nasze zgłoszenie powinno być odebrane przez inną osobę, wtedy wpisujemu tu jej imię i nazwisko?
  • 10 – Phone number – numer telefonu w kraju w ktorym mieszkam obecnie?

zdjecie - czy moge uzyc tego samego zdjecia ktore uzylam kilka miesiecy temu do wizy turystycznej? w zasadzie nic sie nie zmienilam od tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziekuje madeski. no to teraz wszytsko ma sens :)

sluchajcie moze i zadam glupie pytanie, ale wole byc przezorna i sie upewnic - wypelniajac wniosek online do loterii wizowej co nalezy wpisac w tych polach?

  • 6 - Country of eligibility - czytam jakas instukcje gdzie pisze, zeby zaznaczac Yes i z listy nie wybierac nic? rozumiem ze to pole pyta o to czy kraj jest dopuszczony do loterii?
  • 8 – Mailing Address – rozumiem, ze nie mieszkajac w Polsce, wpisuje swoj obecny adres pod ktorym mieszkam w dniu wypelniania formularza? czy adres zameldowania w PL?
    • a – In Care Of – wypełniamy jedynie w przypadku, gdy nasze zgłoszenie powinno być odebrane przez inną osobę, wtedy wpisujemu tu jej imię i nazwisko?
  • 10 – Phone number – numer telefonu w kraju w ktorym mieszkam obecnie?
zdjecie - czy moge uzyc tego samego zdjecia ktore uzylam kilka miesiecy temu do wizy turystycznej? w zasadzie nic sie nie zmienilam od tego dnia.

- Wybierz kraj swojego obywatelstwa

- adres pod ktorym bedziesz miec mozliwosc odebrania korespondencji ( np w wypadku zmiany terminu rozmowy - ta informacja przychodzi tylko tradycyjna poczta)

- In care of - to jesli uzywasz czyjegos adresu pocztowego - zeby sie listonosz/osoba mieszkajaca pod tym adresem nie zdziwila i wiedziala dla kogo list - to ma byc Twoje nazwisko

- telefon - jak wyżej - numer ktory zagwarantuje Ci możliwośc ewentualnego odebrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze raz dla pewności się zgłosić. Co prawda zostałem wybrany w DV 2015 ale przy losowaniu CN już szczęścia brakło(42xxx nie napawa optymizmem).

A dlaczego piszesz ze szczescia brakło? Przeciez pula to ponad 50tyg a masz numer 42xxx wiec na moje oko to sie zamieściłeś ? Czy to inaczej wyglada?

- Wybierz kraj swojego obywatelstwa

- adres pod ktorym bedziesz miec mozliwosc odebrania korespondencji ( np w wypadku zmiany terminu rozmowy - ta informacja przychodzi tylko tradycyjna poczta)

- In care of - to jesli uzywasz czyjegos adresu pocztowego - zeby sie listonosz/osoba mieszkajaca pod tym adresem nie zdziwila i wiedziala dla kogo list - to ma byc Twoje nazwisko

- telefon - jak wyżej - numer ktory zagwarantuje Ci możliwośc ewentualnego odebrania

Dziekuje!!!

Powodzenia wszystkim ;)

Przyda sie, dziekuje w imieniu swoim i wszystkich co w tym roku beda sie starać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego piszesz ze szczescia brakło? Przeciez pula to ponad 50tyg a masz numer 42xxx wiec na moje oko to sie zamieściłeś ? Czy to inaczej wyglada?

Mój numer jest tylko na Europe.

Jeżeli ta sytuacja była by rok temu, to nawet nie zostałbym zaproszony na rozmowę bo numery dla Europy zatrzymały się na coś koło 40125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytania, poniewaz po raz pierwszy bede brala udzial w tej loterii:

1. czy oboje moich rodzicow moze zlozyc osobne wnioski? (nie sa po rozwodzie, ani w separacji)

2. czytajac instrukcje wywnioskowalam ze oni maja mnie nie uwzgledniac (w rybryce dzieci) we wniosku z uwagi na to ze mam powyzej 21 lat... czy dobrze to zrozumialam?

3. czy jest gdzies dostepny przykladowy formularz do wypelnienia? bo chcialabym sie wczesniej jakos z tym zaznajomic, aby sie nie pomylic i przygotowac zanim wejdzie mozliwosc aplikacji online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...