Skocz do zawartości

Zielona Karta W Trakcie Przebywania W Usa


TOXIq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

By the way: Ty wygrałeś na loterii?

Nie. Mam większe szanse jutro zejść na ebole niż wygrać. Były student jestem. Nie będę nic więcej mówił, żeby nie niszczyć Ci złudzeń, że coś się takiego stanie w trakcie tych dwóch lat. ;-) Często i przez 4 czy 10 lat studiowania nic się nie dzieje. :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareknow0, a Ty? Wylosowałeś zieloną kartę? Ożeniłeś się?

#Edit

Natrafiłem na informacje o wizie O-1 (dla artystów). Czy mógłbym się o nią ubiegać kończąc tę szkołę aktorską w W.H?

Nie mam pojęcia jak to działa, ale czy np. będąc 2 lata na wizie studenckiej i 3 lata na wizie O-1, mógłbym się ubiegać o zieloną kartę?

Bo tak czy siak 3 dodatkowe lata po skończeniu tych studiów dałyby mi trochę czasu na wybicie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo przebywanie w Stanach (na jakiejkolwiek wizie nieimigracyjnej) nie daje zielonej karty.

Sam siebie sponsorować na zieloną kartę nie możesz.

Musi się znaleźć ktoś, kto będzie chciał się w to bawić (żona, pracodawca).

Wiza O-1 jest dla artystów.

Jej wymogi znajdziesz tutaj:

http://www.uscis.gov/working-united-states/temporary-workers/o-1-individuals-extraordinary-ability-or-achievement/o-1-visa-individuals-extraordinary-ability-or-achievement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crap. Co do tej wizy O-1. Czytałem właśnie, ale nie wiem czy samo skończenie szkoły aktorskiej (nie jakiejś podrzędnej) dawałoby mi możliwość ubiegania się o tę wizę.

Na pewno bierze się tam udział w przedstawieniach itp.

O-1B: individuals with an extraordinary ability in the arts or extraordinary achievement in motion picture or television industry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...