Skocz do zawartości

Sponsorowanie Żonatego Syna


Rekomendowane odpowiedzi

witaj

a kiedy to sprawa zostala zlozona?ze majac dwoch synow Twoj tata Ich nie wpisal do formularzy,tak samo zone Twoja?

To moze zrobic Twoj tata.LIczyc sie nalezy z oplata jak i wieksza iloscia osob do sponsorowania przez Twojego tate a wiec musi wiecej zarabiac.

Moze to jest tak ze Ty dostaniesz GC a pozniej zlozysz juz sam papiery na rodzine swoja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

tata złozył petycje jak juz miałem zonę i dzieci ale teraz chce sponsorowac tylko mnie.petycja została złozona w 2003 roku,dostałem informację w 2005 i dopiero w tym roku została rozpatrzona do realizacji,wpłacił tylko na mnie 230$,i dlatego jest moje pytanie co mam robić

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

tata złozył petycje jak juz miałem zonę i dzieci ale teraz chce sponsorowac tylko mnie.petycja została złozona w 2003 roku,dostałem informację w 2005 i dopiero w tym roku została rozpatrzona do realizacji,wpłacił tylko na mnie 230$,i dlatego jest moje pytanie co mam robić

dzieki za odpowiedz

Tzn. nie chce placic oplaty w NVC za nich czy w ogole odmawia ich sponsorowania (wpisania na I-864 na przyklad) ? Kto wypelnial DS-261 i za co konkretnie byla oplata $230 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nie chce sponsorować całej rodziny,moja żona i wybrane dzieci są niechciane aby były w Stanach,czy mam jechac z nimi do ambasady czy sam a resztę załatwiać w usa

pomocy

Musisz podac wiecej szczegolow w jakim punkcie procesu w tej chwili jestes, natomiast jezeli sam bedziesz chcial to pozniej zalatwiac w US to potrwa to 2-3 lata, na dzien dobry bedziesz musial miec ~$1200 zeby w ogole wyslac na nich petycje a po tych 2-3 latach odpowiednio wysokie zarobki zeby ich sponsorowac.

Problem chyba w tym ze Twoj ojciec jest Twoim glownym sponsorem i musi wszystkich sponsorowanych wymienic w I-864 - tego przeskoczyc sie nie da, ale moze ktos kto lepiej sie zna na wizach ktore ida przez NVC cos dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podac wiecej szczegolow w jakim punkcie procesu w tej chwili jestes, natomiast jezeli sam bedziesz chcial to pozniej zalatwiac w US to potrwa to 2-3 lata, na dzien dobry bedziesz musial miec ~$1200 zeby w ogole wyslac na nich petycje a po tych 2-3 latach odpowiednio wysokie zarobki zeby ich sponsorowac.

teraz mam wysłac wszystkie xera dokumentów tzn odpisy niekaralnosc zdjęcia etc.do ojca,on wszystko przetłumaczy i wysle o NVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam wysłac wszystkie xera dokumentów tzn odpisy niekaralnosc zdjęcia etc.do ojca,on wszystko przetłumaczy i wysle o NVC

Wiec tak jak pisalem - wydaje mi sie ze I-864 nie przeskoczysz - jezeli on nie bedzie chcial sponsorowac nikogo wiecej poza Toba to nic na to nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedz z nimi do Ambasady bo to nic nie da

nawet Ich nie wpuszcza na teren ,na rozmowe jak nie beda miec odpowiednich papierow.

Pozostaje Twoj wylot i potem sponsorowanie ,pamietaj o odpowiednich zarobkach

Wyslijcie zgloszenie do loterii wizowej,jak sie kwalifikujecie i moze Wam sie poszczesci ,malzenstwa moga wyslac 2 zgloszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...