Skocz do zawartości

Dv-2016


marcinGD

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie z tego sprawę, ale to mnie chodzi o GC, rodzice nie są przekonani, średnio są zainteresowani tym, ale tak dla samej zabawy wysyłają, a jak sie uda wtedy będą myśleć... no i tutaj jest problem czyli DS 260 wypełnia się po wylosowaniu tak? Więc w przyszłym roku najlepiej byłoby to zrobić bez przeszkód? Wtedy jeszcze zanim będą wyniki miałbym już świadectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tego nie wiedzą najstarsi górale. Zanim wypełnisz wniosek może minąć Twoja kolejka(KCC uzna że zrezygnowałeś z dalszego starania się). A żeby przesunąć termin trzeba go najpierw dostać, a żeby go dostać trzeba wypełnić ds-260. A czy chcesz kłamać we wniosku to od Ciebie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w dniu wysyłania wniosku, ale dalczego w takim razie ambasada powiedziała, że dla nich najważniejszse, żebym przyniósł to na rozmowę z konsula? Nie jest to DOKŁADNIE określone, nie ma tego najważniejszego określenia, " w trakcie wysyłania wniosku " Więc, może to po prostu zostanie do decyzji konsula, jeśli przyniosę komplet dokumentów, to może nie zostanę odrzucony, napisałem do nich jeszcze jedną wiadomość, co powinienem wybrać, High School degree czy no degree.

A masz degree w momencie wypelniania wniosku ? Pytanie jest w czasie terazniejszym, nie odnosi sie do kwietnia 2016 roku bez wzgledu jak bardzo bys chcial zeby tak bylo. Wpisz ze masz degree i masz "material misrepresentation" z powiazanym z nim lifetime banem.

Twoj wybor jak chcesz sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, rozumiem już wszystko, dziękuję bardzo za pomoc.


Wpisz ze masz degree i masz "material misrepresentation" z powiazanym z nim lifetime banem.

Twoj wybor jak chcesz sprobowac.

Nie rozumiem, skoro pytanie w czasie teraźniejszym czemu mam wpisać degree, skoro w rzeczywistości jeszcze no degree, i co to :""material misrepresentation" z powiazanym z nim lifetime banem."

OK już załapałem, mogą mi dać bana na stałe, za składanie nieprawdziych informacji,

A jeśli wpiszę no degree, a przyniosę świadectwo? Też będzie to groziło " lifetime banem "? Może ja naprawdę jutro zadzwonię do tej ambasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedy zadawałeś im pytanie, to napisałeś, że jesteś w 2 klasie liceum?

Swoją drogą, to dziwne, że ambasada dała Ci odpowiedź sprzeczną z instrukcją wydaną przez Departament Stanu.

No i powtórzę się... Jeśli z jakiegoś powodu nie skończysz tej szkoły, to jak udowodnisz swoje kwalifikacje na ewentualnej rozmowie z konsulem?

Aha, i jeszcze jedno, bo właśnie mnie olśniło - ile masz lat?

Żeby wziąć udział w loterii musisz mieć skończone 18 lat.

Znaczy nie musisz, ale...

Is there a minimum age to apply for the DV Program?

There is no minimum age to apply, but the requirement of a high school education or work experience for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are under age 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...