Skocz do zawartości

Odmowa F1


sakreno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja sprawa przedstawia się nieciekawie i nie mogę na nią znaleźć odpowiedzi.
Otóż dostałem odmowę zmiany statusu z B2 na F1 (wiem, szokujące...) i szukam rozwiązania co dalej?

Na początku (ponad rok temu) mój status był turystyczny (B2) jak i mój cel. Niestety się wszystko pozmieniało i postanowiłem zostać, przedłużając go o kolejne 6 miesięcy. Naturalnie podałem dowody, dokumenty, wszystko książkowo zrobione, wiza została przedłużona. Teraz wystąpiłem o ponowne przedłużenie o kolejne 6 miesięcy ze zmianą statusu z B2 na F1, oraz również podałem wszystkie dowody, dokumenty, zapisałem się do szkoły, no normalnie to bardziej poprawnie nie dało się tego zrobić.
Lecz ta ostatnia zmiana nie została zaakceptowana, wręcz zostałem poczęstowany odmową. Oczywiście, że się spodziewałem i byłem 90% pewien, lecz chciałem zaryzykować.

Moje pytanie brzmi, czy mogę coś z tym jeszcze zrobić? Czy rezerwować już rejs lufthansą czy innym lotem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż dostałem odmowę zmiany statusu z B2 na F1 (wiem, szokujące...) i szukam rozwiązania co dalej?

Wcale nie jest to takie szokujące, jak Ci się wydaje.

Poczytaj posty Kariny, ktora wielokrotnie już pisała, że teraz nie tak łatwo zmienić status, jak to jeszcze było kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kzielu

Dzięki, temat do zamknięcia

Wcale nie jest to takie szokujące, jak Ci się wydaje.

Poczytaj posty Kariny, ktora wielokrotnie już pisała, że teraz nie tak łatwo zmienić status, jak to jeszcze było kilka lat temu.

To był sarkazm, ale dziękuję za wkład własny w temat.


Pozdrawiam (jeszcze nie, ale wkrótce) z samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...