Skocz do zawartości

Czy Nvc To Uzna?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam nurtujące pytanie.Otoz sponsoruje męża itd itp.

Jestem na etapie NVC,25 czerwca przyznali mi nr WRW.

Dlugo szukalam sponsor,dlatego wyslalam moje Aos i IV dopiero pod koniec wrzesnia(nie na wszystkich przyjaciol,biznesmenów mozna jednak liczyć,ale mniejsza oto).

Nie szperajac po Internecie postanowilam trzymac sie wskazówek NVC,ale chyba nie zaszlabym daleko.Dostalam instrukcje żeby wyslac ds 230 wraz z dokumentami i Aos z dokumentami.Wiec moze bezmyślnie postanowilam zebrac w kupe wszystkie dokumenty i wlozylam w 1 teczkę,niestety z jednym cover sheet(tym odnośnie aos).29 września napisali mi,ze dokumenty przyjęli i oczekiwanie 60 dni.Miedzyczasie wyczytałam na forum,ze ta nowa forma weszla DS 260,wiec dzien później ja szybko wypelnilam i wyslalam.Logowani w systemie juz niemozliwe plus dostalam e mail,ze przyjeli formę.

Proszę mi powiedzieć:Czy bardzo namieszalam,ze z glupoty wyslalam wszystko razem...?bez cover sheetu IV?Czy to skomplikuje sprawe,czy wszystko zalezy od NVC,kaza doslac ten cover sheet po prostu...Zmylilo mnie,bo adres byl ten sam,wiec dlatego zalaczylam jeden...i wszystko w tej jednej kopercie,plus ta forma ds230...niewypal to,co ja zrobilam,Jeszcze jestem w Chicago,w 6 miesiacu ciazy i modle sie,zeby maz zdazyl zobaczyc synka...Na razie minal miesiac ,wiec 60dni roboczych minie pod koniec listopada...Pozdrawiam i sory,ze tak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...