Skocz do zawartości

Najbardziej " Amerykańskie " Miasta W Stanach Zjednoczonych


PawelCA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wiadomo USA to jeden wielki tygiel kulturowy, religijny, społecznościowy itd. Od pewnego czasu zastanawiam sie czy są jeszcze jakies miejsca w Stanach gdzie co trzecia osoba napotkana na ulicy nie jest Pakistańczykiem, Chińczykiem czy innym Europejczykiem... Macie może jakies info na ten temat, jakies dane, wykresy ? A może mieszkacie w takim własnie miejscu ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak za mniej niż 10 miesięcy będę się stąd ewakuować, więc nie przeszkadza mi być chwilowo w mniejszości. Powodem braku zroznicowania w populacji jest chyba fakt, ze NC nie jest bogatym stanem, a ta moja miasto-wies to juz w ogole :P Nawet z ozdobami swiatecznymi na ulicy skąpią :P

Ach, zapomnialam dodac, ze Indianów mamy tutaj mniej niz 1%... szał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodnia Nebraska jest baaardzo biala, duzo grobasow, red-neckow, ludzi zupelnie zasciankowych i dumnych z tego. Bylam na imprezie u kolezanki ktora tam mieszka. Rozmowa byla na temat piwa - jakie dobre, itp. Ktos powiedzial ze lubi piwa belgijskie. "Co to jest piwo belgijskie?" Ktos zapytal. "No, z Belgii." "A co to jest belgia?" ta sama osoba zapytala. Wytlumaczono, ze kraj w Europie miedzy Niemcami a Francja. Facet wzruszyl ramionami. Nigdy nie slyszal o takim.

Absolwent amerykanskiego liceum. Ot, Nebraska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wiadomo USA to jeden wielki tygiel kulturowy, religijny, społecznościowy itd. Od pewnego czasu zastanawiam sie czy są jeszcze jakies miejsca w Stanach gdzie co trzecia osoba napotkana na ulicy nie jest Pakistańczykiem, Chińczykiem czy innym Europejczykiem... Macie może jakies info na ten temat, jakies dane, wykresy ? A może mieszkacie w takim własnie miejscu ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam :)

http://tinyurl.com/msmkk4z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...