Skocz do zawartości

Losowanie Dv-2016 - Kiedy I Jak To Się Odbywa


Abdul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widzę, że temat losowania owiany jednak tajemnicą. Bardzo chciałabym znać więcej szczegółów dot. tego momentu, kiedy będą się ważyć moje losy. Ja myśląc o 'losowaniu', za każdym razem mam wizualizację i widzę te żółte, latające kulki w maszynie... :D

PS. Ja żartowałam z tymi kciukami, przecież to nie ma żadnego wpływu na wyniki...Ale tak swoją szosą, nawet jeśli, to jaki sens ma trzymanie kciuków w maju, skoro w maju będzie już dawno po wszystkim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat losowania owiany jednak tajemnicą. Bardzo chciałabym znać więcej szczegółów dot. tego momentu, kiedy będą się ważyć moje losy. Ja myśląc o 'losowaniu', za każdym razem mam wizualizację i widzę te żółte, latające kulki w maszynie... :D

Zgadza sie, wszystko jest tajemnicą. Jedynie ludzie w KCC wiedzą jak to sie dokładnie odbywa.

Jest wiele teorii spiskowych, część osób twierdzi że nic nie jest przypadkiem, po losowaniu może odbywać się już wstępna selekcja, ale tego pewnie nigdy sie nie dowiemy.

Bo troche ciężko uwierzyć że ot tak 50 tys. przypadkowych osób otrzymuje GC. Podawałem też linka do zagranicznego forum w innym temacie po ile razy ludzie wysyłali zgłoszenia. Jedni wygrywają po jednym zgłoszeniu, inni przez 10 lat bez skutku. Coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak w totku, jeden z głupa wyśle na chybił-trafił i trafi kumulacje a inny będzie 20 lat na te same cyfry i nic. Ja w DV zostałem wylosowany za 2 razem(niestety ale wysoki CN mi się trafił). Tak naprawdę wysyłałem aby sprawdzić swoje szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie jest czysto ... losowe (wyszło masło maślane). Gdyby osoby wylosowane poddawane były "wstępnej" selekcji, jak się to sugeruje, nie byłoby wpisów typu "wylosowałam ale mam zakaz wjazdu, czy warto iść na rozmowę?". To jest zwykły rachunek prawdopodobieństwa, a kolejne losowania nie zwiększają szansy, która w każdym losowaniu oscyluje w granicach 1.8%. A z wynikami to jak z kotem Schroedingera ;-) -> przed sprawdzeniem wyniku prawdopodobieństwo wygranej wynosi 50 % (albo zostało się wylosowanym albo nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...