Skocz do zawartości

Losowanie Dv-2016 - Kiedy I Jak To Się Odbywa


Abdul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widzę, że temat losowania owiany jednak tajemnicą. Bardzo chciałabym znać więcej szczegółów dot. tego momentu, kiedy będą się ważyć moje losy. Ja myśląc o 'losowaniu', za każdym razem mam wizualizację i widzę te żółte, latające kulki w maszynie... :D

PS. Ja żartowałam z tymi kciukami, przecież to nie ma żadnego wpływu na wyniki...Ale tak swoją szosą, nawet jeśli, to jaki sens ma trzymanie kciuków w maju, skoro w maju będzie już dawno po wszystkim? ;)

Co do losowania, to pewnie jest tyle samo teorii spiskowych jak w temacie słynnych gwiazdek w promesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że jest wstępna selecja, a potem losuje "maszyna". Ameryka potrzebuje specjalistów i takich na początku moim zdaniem wybiera, a potem, po ich wybraniu, jest już normalne losowanie. :)

No jasne, cale te towarzystwo z Afryki piszace łamana angielszczyzną na VJ to wysokiej klasy specjaliści. Nawet na tym forum znalazlo by się kilku wybitnych - to całkowicie potwierdza ta teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że w wypełnianym wniosku DV nie wiadomo czy ktoś jest specjalistą... a wyższe wykształcenie o niczym nie świadczy, o czym z resztą wiemy... bo można mieć wyższe z jednej dziedziny a pracować w innej... wszystko jest owiane tajemnicą, dlatego powstają teorie spiskowe... ale z drugiej strony trudno też uwierzyć w "losowość" loterii wykonywanej pod nadzorem U.S. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że jest wstępna selecja, a potem losuje "maszyna". Ameryka potrzebuje specjalistów i takich na początku moim zdaniem wybiera, a potem, po ich wybraniu, jest już normalne losowanie. :)

Wierzysz w to że jakaś osoba/y siedzą sobie w tajnym pomieszczeniu w tajnej siedzibie tajnej agencji i ręcznie przeglądają miliony zgłoszeń do DV? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...