Skocz do zawartości

Tam Gdzie Da Się Żyć - Film O Polskiej Emigracji


DarekM

Rekomendowane odpowiedzi

Film dokumentalny pokazujący m.in. powody, dla których aż 3 miliony Polaków wyemigrowało z Polski w ostatnich 10 latach.



Obiektywnie: plusy i minusy emigracji - film, moim zdaniem bardzo, bardzo dobry.



Tutaj można obejrzeć: Tam gdzie da się żyć



Jak oceniacie? Zgadzacie się ogólnie z tezami występujących w tym dokumencie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek o kosciele mnie zniesmaczyl. Czy naprawde nie ma polakow ateistow? Albo tych ktorzy uwazaja ze religia to jest cos prywatnego?

Niejaki Oleksy Jozef tez uwazal sie za ateiste, a jak przyszla trwoga...

Ogladalem fragmenty bo lecialo na TVN24 w swieta i ja mam sie nijak do tych emigrantow przedstawionych w tym dokumencie. Zupelnie inna bajka.

Jak kazdy film jest robiony pod publike. Wczoraj obejrzalem a poniewaz pracowalem tam 5 lat to wiem jak jest naprawde I film nie oddaje prawdziwego obrazu. Tzn. historie moze sa prawdziwe ale wybierane, rzeczywistosc troche sie rozni od dokumentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Oleksy Jozef tez uwazal sie za ateiste, a jak przyszla trwoga...

Jak kazdy film jest robiony pod publike. Wczoraj obejrzalem a poniewaz pracowalem tam 5 lat to wiem jak jest naprawde I film nie oddaje prawdziwego obrazu. Tzn. historie moze sa prawdziwe ale wybierane, rzeczywistosc troche sie rozni od dokumentu...

Możesz rozwinąć temat ? Czym się rzeczywistość różni od zaprezentowanej w filmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...