Skocz do zawartości
DarekM

Tam Gdzie Da Się Żyć - Film O Polskiej Emigracji

Recommended Posts

DarekM    0

Film dokumentalny pokazujący m.in. powody, dla których aż 3 miliony Polaków wyemigrowało z Polski w ostatnich 10 latach.

Obiektywnie: plusy i minusy emigracji - film, moim zdaniem bardzo, bardzo dobry.

Tutaj można obejrzeć: Tam gdzie da się żyć

Jak oceniacie? Zgadzacie się ogólnie z tezami występujących w tym dokumencie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

katlia    150

Ten watek o kosciele mnie zniesmaczyl. Czy naprawde nie ma polakow ateistow? Albo tych ktorzy uwazaja ze religia to jest cos prywatnego?

• Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KaeR    366

Ogladalem fragmenty bo lecialo na TVN24 w swieta i ja mam sie nijak do tych emigrantow przedstawionych w tym dokumencie. Zupelnie inna bajka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pelasia    156

Czy naprawde nie ma polakow ateistow? Albo tych ktorzy uwazaja ze religia to jest cos prywatnego?

Sa - ja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andyopole    345

Ten watek o kosciele mnie zniesmaczyl. Czy naprawde nie ma polakow ateistow? Albo tych ktorzy uwazaja ze religia to jest cos prywatnego?

Niejaki Oleksy Jozef tez uwazal sie za ateiste, a jak przyszla trwoga...

Ogladalem fragmenty bo lecialo na TVN24 w swieta i ja mam sie nijak do tych emigrantow przedstawionych w tym dokumencie. Zupelnie inna bajka.

Jak kazdy film jest robiony pod publike. Wczoraj obejrzalem a poniewaz pracowalem tam 5 lat to wiem jak jest naprawde I film nie oddaje prawdziwego obrazu. Tzn. historie moze sa prawdziwe ale wybierane, rzeczywistosc troche sie rozni od dokumentu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DarekM    0

Niejaki Oleksy Jozef tez uwazal sie za ateiste, a jak przyszla trwoga...

Jak kazdy film jest robiony pod publike. Wczoraj obejrzalem a poniewaz pracowalem tam 5 lat to wiem jak jest naprawde I film nie oddaje prawdziwego obrazu. Tzn. historie moze sa prawdziwe ale wybierane, rzeczywistosc troche sie rozni od dokumentu...

Możesz rozwinąć temat ? Czym się rzeczywistość różni od zaprezentowanej w filmie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jackie    1

ja mam sie nijak do tych emigrantow przedstawionych w tym dokumencie. Zupelnie inna bajka.

Ja również.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ilya_    35

jedyny polski film/serial oddajacy w 100 procentach na obraz tv polska emigracje to serial - Zielona Karta. :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DarekM    0

jedyny polski film/serial oddajacy w 100 procentach na obraz tv polska emigracje to serial - Zielona Karta. :lol:

Gdzie można go zobaczyć ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sly6    0

mozesz znalesc na tej stronie ;) lub na youtube cos powinno byc :)

a co do nagrywania to wczoraj widzialem film na tv polonia ze ktos polecial,podrozowal,spotkal znajoma na swiecie i wszzytsko fajno

za to inna osoba tak nie ma i nie bedzie miec chociaz podobnie bedzie robic i dlatego tez zaden film w 100% nie odda realnosci zycia bo lepiej pokazac cos pozytywnego niz negatywnego ze jednak idac podobna droga ma sie inne odpowiedzi ;):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Dragony    55

WOW!

Kaczyński narodowym bohaterem na miarę całego świata,

Kościół równa się polskość

wszystkiemu winien rząd (żądamy dymisji rządu - w domyśle PO)

i "" co drugie słowo

nie no, film wcale nie tendencyjny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carnival123    0

Można obejrzeć, ale do rzeczywistości moim zdaniem ma się średnio. Niektóre rzeczy naciągane no i oczywiście kościół... Polacy nie potrafią odseparować rzeczy prywatnych jakimi jest wiara od takich, którymi można się dzielić. Chociaż dzielić okej, ale nie wciskać komuś na siłę. Tragedia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz