Skocz do zawartości

Wiza Studencka Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

No to wiem ale chodziło mi bardziej o to ze może jakieś zaświadczenia tez się przydadza :) ale informacje wszystkie są bardzo ważne dla mnie:) i jeszcze jedno pytanie, wiem pewnie głupie ale chcę już wszystko wiedzieć, czy rozmowa z konsulem o ta wizę jest faktycznie w języku angielskim? A jak ktoś nie umie dobrze to da się dogadać jakoś z nim? Bo sam fakt ze jedzie się na ESL żeby nauczyć się języka to tez chyba coś znaczy:) jeszcze to chce wiedzieć i myślę że wszystko będę już wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to wiem ale chodziło mi bardziej o to ze może jakieś zaświadczenia tez się przydadza :) ale informacje wszystkie są bardzo ważne dla mnie:) i jeszcze jedno pytanie, wiem pewnie głupie ale chcę już wszystko wiedzieć, czy rozmowa z konsulem o ta wizę jest faktycznie w języku angielskim? A jak ktoś nie umie dobrze to da się dogadać jakoś z nim? Bo sam fakt ze jedzie się na ESL żeby nauczyć się języka to tez chyba coś znaczy:) jeszcze to chce wiedzieć i myślę że wszystko będę już wiedzieć :)

Bierzesz takie zaswiadczenia, zeby w razie pytan moc sie tym podeprzec. Na logike, jesli jedziesz na ESL bedac studentem i to w roku akademickim, to mozesz spotkac sie z pytaniem WTF. I juz masz swoja odpowiedz. Konsul moze nie chciec ogladac zadnych papierow, ktore przytaszczysz chocbys mial poreczenie samego prezydenta Obamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

hej wszystkim mam pytanie, jak to jest z sponsorstwem w przypadku ubrania się o wizę studencka f1 w polsce . czy sponsor w chwili ubiegania sie o wize musi być w Polsce czy może być w usa? bo kobieta z College do którego udaje się na ESL powiedziała że lepiej żeby sponsor był aktualnie w Polsce. jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...