Skocz do zawartości

Jak Radzicie Sobie Z Zaliczeniem Przedmiotów Przed Wyjazdem?


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

W tym roku pierwszy raz wybieram sie na W&T i mam pytanie do osób które już mają doświadczenie.

Chciałbym wylecieć z Polski najszybciej 27 maja, czy jest to możliwe? ( tak wiem wszystko zalezy od uczelni).

Czy u Was wykładowcy nie robili problemów? Jak najlepiej rozegrać tą sprawe z wykładowcami?

Lepiej iść do dziekanatu, pokazać papierek z biura W&T i pogadać o przyśpieszeniu egzaminów, czy lepiej z każdym wykładowcą z osobna sie dogadać aby dał szanse zaliczyć przedmiot 3 tygodnie przed sesją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

W tym roku pierwszy raz wybieram sie na W&T i mam pytanie do osób które już mają doświadczenie.

Chciałbym wylecieć z Polski najszybciej 27 maja, czy jest to możliwe? ( tak wiem wszystko zalezy od uczelni).

Czy u Was wykładowcy nie robili problemów? Jak najlepiej rozegrać tą sprawe z wykładowcami?

Lepiej iść do dziekanatu, pokazać papierek z biura W&T i pogadać o przyśpieszeniu egzaminów, czy lepiej z każdym wykładowcą z osobna sie dogadać aby dał szanse zaliczyć przedmiot 3 tygodnie przed sesją?

Jak ja lecialem w 1956, to sie dogadalismy, zeby nam zrobic egzamin wczesniej. Glownie skonczylo sie na ustnych. Zadnych dziekanatow i papierow, ale ja lecialem gdzies na 4 roku wiec juz byly trzy zajecia na krzyz, ale szkola nie musi nikomu isc na reke. WAT to Twoj problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to za stary już jesteś, niech sie wypowie ktoś młodszy.

Ach Ci nasi studenci. :-D

Wiesz te same babki w dziekanacie tam pracują, to samo z profesorami, u których zaliczalem przedmioty. Uważasz, że przeszli metamorfozę w przeciągu kilku lat? To Ty chyba nie znasz polskiego szkolnictwa wyższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam najpierw pielgrzymki do każdego wykładowcy osobno, jak któryś będzie chciał zaświadczenie, że jedziesz na WAT to takie przynieś, jak się dalej nie będzie zgadzał to możesz próbować przez dziekana. A jak się dziekan nie zgodzi to zostaje kampania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubieglym roku lecialem 26 maja i nikt mi nie robil problemow. Przede wszystkim na poczatku semestru letniego powinienes napisac podanie o wczesniejsza sesje. Nie mow w dziekanacie gdzie wyjezdzasz bo nikogo to nie obchodzi. Wiadomo ze wszystkiego nie zaliczysz wiec bedziesz mial na to czas po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...