Skocz do zawartości

Bilety Krk-Ord


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam biletów na trasie Kraków - Chicago na maj lot w jedną stronę, oczywiście z przesiadką. Najkorzystniejsze oferty przedstawiają AirBerlin i LOT. Czy ktoś nie orientuje się czy będą w najbliższym czasie jakieś promocje? Czy np. za miesiąc cena biletu wzrośnie diametralnie? Pierwszy raz rezerwuje taki bilet, dlatego nie wiem co i jak... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na stronie Lufthansy, ja latałam po korzystnej cenie. Możesz kupić bilet w 2 strony i nie wykorzystać biletu powrotnego. Albo poszperaj na stronie norwegiana, mają tanie loty w jedną stronę na JFK, a dalej można wykupić jakąś inną linią JFK-ORD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy chcesz leciec? :) w jakim okresie czasu

czasami dni tygodnia maja znaczenie przy kupnie biletu :)

Lot planuję na maj, nie mam konkretnej daty co do dnia.

Dziękuję za odpowiedzi, jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś cenne rady, to z wielką chęcią przyjmę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lot planuję na maj, nie mam konkretnej daty co do dnia.

Dziękuję za odpowiedzi, jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś cenne rady, to z wielką chęcią przyjmę. :)

Monia12, też planuję lecieć w maju więc troche szukałam :) najlepiej korzystać z jakiegoś portalu z lotami, gdzie masz porównane oferty róznych linii, niż po kolej strona po stronie odwiedzać przewoźników, to strata czasu, ktoś wspomniał o fly4free, nienajgorsza ta cena tam jest, ale nieco taniej będzie na www.centerfly.pl parę groszy ale zawsze do przodu, a kasa sie przyda w USA :) taniej niż na tej stronie nie znalazłam, ale też chętnie przeczytam gdzie inni kupują bilety, a jeśli mowa o promocjach to tam też są, ostatnio więcej niż kiedyś więc zajrzeć można, też uwielbiam promocje:) szkoda że nie zawsze uda się skorzystać z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na centerfly.pl ceny przedstawiają się podobnie do skyscanner. Lot AirBerlin w jedną stronę to koszt około 1700zł, więc nie jest źle. Dziękuję za wszystkie informacje. :)

Monia - ja widzę że na skyscanner są bilety za 2900zł a na centerfly trochę powyżej 1700zł w tym terminie, na pewno dobrze szukałas? albo ja nie widze innych opcji, albo ktoś źle sprawdził:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - ja widzę że na skyscanner są bilety za 2900zł a na centerfly trochę powyżej 1700zł w tym terminie, na pewno dobrze szukałas? albo ja nie widze innych opcji, albo ktoś źle sprawdził :)

Możliwe że wyszukałaś biletów w dwie strony, mnie interesuje w jedną. :) Przykładowa cena na dzień dzisiejszy: AirBerlin KRK-ORD 1 681 PLN od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w tamtym roku a Locie za śmieszne pieniadze kupiłam bilet z tym że w dwie strony. Myślę że możesz u nich poszukac bo czasami maja duze promocje.

Masz juz termin lotu? bo ja tez lece pod koniec maja i jestem na etapie szukania biletu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...