Skocz do zawartości

Polskie Sklepy W Chicago


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

Lużny temat i troche long shot, ale myślę, że warto zapytać:

Polećcie, proszę, jakieś polskie sklepy w Chicago. Wiem, że jest ich mnóstwo, ale zależy mi na takim sprawdzonym, najlepiej sporym. I żeby był otwarty w sobotę przed Wielkanocą. Tak marząc po cichu, może jest coś bardziej w okolicach North Side albo West Side?

Będę wdzięczna za wskazówki i z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hm, mam jeden do polecenia w Orland Park, zwie sie "Gorka Deli", sam do niego jezdze (kilkadziesiat mil drogi). Niestety dla Ciebie, jest w okolicach Chicago, a nie w samym Chicago, ale moze jak nie znajdziesz nic blizej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam jeden do polecenia w Orland Park, zwie sie "Gorka Deli", sam do niego jezdze (kilkadziesiat mil drogi). Niestety dla Ciebie, jest w okolicach Chicago, a nie w samym Chicago, ale moze jak nie znajdziesz nic blizej...

to juz jest cos:)

bede w chicago w swiateczny weekend. nie zagladam czesto, wiec chcialabym nie popelnic jakiegos horrendalnego bledu ;)

widze, ze jest po wlasciwej stronie chicago, wiec moge uderzyc w drodze powrotnek, choc bede wracac w niedziele wielkanocna...

przede wszystkim potrzebuje kaszanki. i sledzi. beda mieli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat robie zakupy w polskim sklepie Rich's Foods & Liquors w Harwood Heights. Od kiedy mieszkam w Indianie i zamkneli fajny polski sklep, na wieksze zakupy raz w miesiacu jade tam, choc podroz zajmuje mi okolo 2 godzin. Lubie ten sklep dlatego, ze moge kupic swieze mieso na wage, a nie pakowane w tacki. Widze co kupuje. Sklep jest duzy. Kaszanke tez tam kupuje i jest dobra. Duzy wybor wedlin i co najwazniejsze bardzo tanio. Moj maz jest fanem szynki Krakus, a u nas funt kosztuje $6.99, w tym sklepie nigdy wiecej nie placilam jak $4.99, a czasami uda mi sie kupic nawet dolara taniej. Maja tez pakowanie prozniowe, wiec kupuje na caly miesiac, pakuje prozniowo i zawsze zaoszczedze. Wiec polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...