Skocz do zawartości

Gdzie Szukac Informacji Na Temat Głosowania


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gosciu, podobnie jak Korwin, nalezy do marginesu polityki, i niech tak juz zostanie....

Co do pakietu wyborczego - dostalem wczoraj :)

Niech zostanie?! To, że niektórzy wyjechali nie oznacza, że można tak złorzeczyć reszcie Polaków, którzy zostali w ojczyznie. To takie samolubne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie?! To, że niektórzy wyjechali nie oznacza, że można tak złorzeczyć reszcie Polaków, którzy zostali w ojczyznie. To takie samolubne...

Ojczyznie zycze wlasnie jak najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli sie dobrze zyczy to sie tez i glosuje :) aby cos zmienic,pokazac na co sie godzimy a na co nie

czasami takie czerwone swiatlo duzooo daje na przyszle wybory,..zobaczcie co sie stalo w USA..

sondaz wyborczy

http://300polityka.pl/live/2015/05/01/tns-dla-wiadomosci-pbk-ponizej-40-kukiz-z-rekordowym-dwycyfrowym-wynikiem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie?! To, że niektórzy wyjechali nie oznacza, że można tak złorzeczyć reszcie Polaków, którzy zostali w ojczyznie. To takie samolubne...

Ja nie wyjechałam, a zgadzam się z jkb - niech ów pan zostanie na marginesie polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu wyborczego - dostalem wczoraj :)

Listonosz pukal w sobote, ale nie wiedzialem, ze to on. Myslalem, ze jakies jehowy czy ciasteczka. Dostalem awizo i to jeszcze nie na nieswoja poczte. Pewnie Zydostwo i Masoneria maczalo w tym palce. Wyslalem kilka godzin temu i mam nadzieje, ze dojdzie do wyborow. Wkurze sie jak Braun przegra jednym glosem. :>

A tak na marginesie:

https://www.youtube.com/watch?t=48&v=bYRYHLUNEs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojczyznie zycze wlasnie jak najlepiej...

Ja rowniez. Tym bardziej ze "umierac" I tak pojade do Polski, wiec sytuacja w Ojczyznie nie jest mi obojetna. Do komisji sie zapisalem I w sobote wybieram sie glosowac. Do lokalu wyborczego mam bliziutko wiec w korespondencyjne glosowanie bawic sie nie musze. U nas PiS zawsze bral baty wiec ciekaw jestem jak bedzie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...