Skocz do zawartości

Doświadczenie Zawodowe - Wymagania


Rekomendowane odpowiedzi

Uczestnik musi spełniać wymagania programu DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych zgodnie z jedną z podanych opcji:

- musi posiadać pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);

LUB

- dwuletnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich pięciu lat w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia bądź doświadczenia zawodowego.

Rozumiem, że spełniając wymóg posiadania matury, nie trzeba spełniać również wymogu posiadania doświadczenia zawodowego. Czy jestem w błędzie?

Czy podczas rozmowy po wylosowaniu ten temat jest poruszany? Czy można zostać skreślonym, jeśli nie można udokumentować doświadczenia zawodowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że spełniając wymóg posiadania matury, nie trzeba spełniać również wymogu posiadania doświadczenia zawodowego. Czy jestem w błędzie?

Czy podczas rozmowy po wylosowaniu ten temat jest poruszany? Czy można zostać skreślonym, jeśli nie można udokumentować doświadczenia zawodowego?

Matura wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura sama Ci wystarczy, miałem taką samą sutacje. Pamiętam że w ds260 wpisałem poprzednie wykonywane prace ale to było dodatkowo i te zawody nie kwalifikowały się do programu. Na rozmowie nikt nie prosił o udokumentowanie pracy itp, jedynie świadectwo szkolne+matura, i podczas pytania czym będę się zajmował po przylocie odpowiedziałem że tym co obecnie (praca w it od niedawna). Także nic Cie nie dyskwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...