Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nic nie pisałem wcześniej, ale zapytałem w pracy 2 osoby, które brały udział w tej farsie, i też nic :)

Chyba wielcy sojusznicy nas wydymali :D, i to bez mydła ... :rolleyes:

Jak dla mnie ta całą loteria to jedna wielka ściema i tak na prawdę nie wiadomo o co za bardzo chodzi, przynajmniej w tegorocznej loterii :). Niby wszystko jest ok, ale nie jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jest jeszcze opcja, że osoby logujące się, które wygrały otrzymują informację, że nie wylosowały niczego, a tamci w KCC widzą tylko, że się logowali i problemu już nie zauważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, everyone. We appreciate your concern but we not are experiencing any technical difficulties. Several thousand individuals have already confirmed their selection for DV-2016 through the Entrant Status Check (ESC) site at dvlottery.state.gov.

czyli:

Witam wszystkich. Dziękujemy za troskę ale nie przeżywamy żadnych trudności technicznych. Kilka tysięcy osób już potwierdziły ich wybór na DV-2016 w witrynie przez sprawdzenie statusu uczestnika (ESC) w dvlottery.state.gov.

ale nigdzie nie da się znaleźć tych ludzi, którzy potwierdzili - czy to na pewno wiarygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum od DV-2013 i ten rok faktycznie jest inny. Do tej pory powinny już rejestrować się osoby które zostały wylosowane i zadawać banalne pytania...

Statystyki też kompletnie się nie zgadzają. Patrząc na poprzednie loterie, na każde 100 osób powinny być przynajmniej dwie wylosowane, ale jak się okazuje nie mamy ani jednego potwierdzonego przypadku a głosów na nie jest spokojnie ponad 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przepowiednia jest taka, że ci którzy do tej pory nie moga sie zalogować wylosowali a KCC wyświetla się że część tych osób zalogowala sie do systemu. Ci, którym od razu wyskoczyło "not selected" mają jasną sytuację. Moja loteryjna apokalipsa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...