Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

U.S. Department of State: Consular Affairs Hello, everyone. We appreciate your concern but we not are experiencing any technical difficulties. Several thousand individuals have already confirmed their selection for DV-2016 through the Entrant Status Check (ESC) site at dvlottery.state.gov.

As
with any lottery, only a very small percentage of entries were selected for further processing. For DV-2016, we received over 11 million entries seeking one of 50,000 diversity visas available every program year.

You must check your ESC site and see a selection notice addressed to you by name as proof of selection to process further in the DV program. If you logged into the ESC and saw a notice stating that you were not selected, you have not been selected for further processing in this year’s DV lottery.
Zobacz tłumaczenie

wpis na forum to ja już głupi jestem

to gdzie sa ci co wygrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z całym szacunkiem ale mi to oświadczenie śmierdzi na kilometr. To jest technicznie NIEMOŻLIWE żeby NIKT na świecie nie napisał w internecie, że wygrał. Jesli taka wersja zostanie jako oficjalna do konca to ja juz nie wiem. Przecież to śmieszne. Juz nie chodzi mi nawet o siebie, pogodziłam sie ze nie wygrałam, nigdy w życiu i tak nic nie wygrałam. Ale chodzi o zasadę. Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi nawet na milę.Każdy kto śledził wyniki z kilku poprzednich lat od razu może to stwierdzić.

Zaraz KCC wykupi z allegro 15.000 znajomych i powypisują posty o wygranych.

Pisałem dzisiaj, że nie zdziwię się, jeśłi wydadzą oświadczenie o tym, że karty zostały rozlosowane i już. Chyba, niestety się to sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...