Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Wczoraj dostałem maila z ImmigrantVisasWarsaw@state.gov w sprawie założenia konta na ustraveldocs.com oraz przypominające o uaktualnieniu danych wprowadzonych wcześniej w DS 260. Czytając wcześniejsze posty nie znalazłem informacji o podobnej akcji ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj dostałem maila z ImmigrantVisasWarsaw@state.gov w sprawie założenia konta na ustraveldocs.com oraz przypominające o uaktualnieniu danych wprowadzonych wcześniej w DS 260. Czytając wcześniejsze posty nie znalazłem informacji o podobnej akcji ambasady.

A masz już wyznaczony termin spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. 4 grudnia godz 8.

Ja też się nie natknąłem niegdzie wcześniej, żeby ktoś pisał o takim mailu przed spotkaniem.

Może z treści samego Twojego zgłoszenia wynikało, że coś powinieneś uzupełnić?

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś, z terminem spotkania na grudzień, czy też dostał coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie natknąłem niegdzie wcześniej, żeby ktoś pisał o takim mailu przed spotkaniem.

Może z treści samego Twojego zgłoszenia wynikało, że coś powinieneś uzupełnić?

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś, z terminem spotkania na grudzień, czy też dostał coś takiego.

Treść polskiej wersji:

"

Szanowni Państwo,

Ta wiadomość dotyczy spotkania w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie w sprawie wizy imigracyjnej. Informujemy, że każda osoba przed przyjściem do Ambasady na rozmowę z konsulem musi podjąć następujące kroki:

  1. Dokonać rejestracji i wyboru miejsca dostarczenia paszportu.

Dostępne są dwie opcje: dostawa do domu (za dodatkową opłatą wysokości 24 PLN od każdego paszportu, pobieraną przez kuriera TNT przy odbiorze – opcja dostępna tylko dla osób mieszkających w Polsce) lub bezpłatny odbiór w placówce poczty kurierskiej TNT. Rejestracji i wyboru punktu odbioru można dokonać:

  • w Polsce pod numer + 48 22 307 1361 (od poniedziałku do piątku 8:00–20:00) lub
  • w Stanach Zjednoczonych pod numer (703) 988 7101 (od poniedziałku do piątku 8:00– 15:00 czasu wschodniego) lub
  • na Białorusi pod numer 8-820-0011-0261.

Szczegółowe informacje na temat dostarczania paszportów są dostępne na stronie http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-passporttrack.asp

Jeśli nie dokonają Państwo wyboru punktu odbioru wizy przed przyjściem do Ambasady, nie będziemy mogli przyjąć Państwa dokumentów i konieczne będzie wyznaczenie nowego terminu rozmowy.

  1. Złożyć formularz DS-260 (jeśli dotyczy).

Jeśli po dokonaniu rejestracji w loterii wizowej zmieniła się Państwa sytuacja rodzinna, na przykład wstąpili Państwo w związek małżeński lub urodziło się dziecko, muszą Państwo wypełnić formularz DS-260 dla nowego małżonka lub nowo narodzonego dziecka. DS-260 musi zostać wypełniony i złożony online za pomocą Consular Electronic Application Center (CEAC). Aby zalogować się do CEAC potrzebne będą: numer sprawy oraz data urodzenia osoby, która została wylosowana w loterii.

Aby wypełnić formularz DS-260 teraz, należy kliknąć CEAC i postępować zgodnie z instrukcjami.

Prosimy nie odpowiadać na ten e-mail. Wiadomości wysłane na ten adres pozostaną bez odpowiedzi. Status sprawy można sprawdzić podając numer sprawy na stronie https://ceac.state.gov/CEAC/. Większość informacji na temat wiz imigracyjnych jest dostępna na stronie www.ustraveldocs.com/pl. Zapytania dotyczące Państwa sprawy można wysyłać e-mailem klikając tutaj.

Z poważaniem,

Sekcja Imigracyjna

Ambasada USA w Warszawie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to taki e-mail przypominający,aby zrobić rejestrację do odbioru paszportów oraz w przypadku zaistniałych zmian w Twoich wnioskach musisz dokonać nowelizacji złożonego wniosku DS-260 . Jeśli nic się nie zmieniło to nic nie musisz robić z wnioskiem tylko wystarczy sama rejestracja w TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...