Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś polecić firmę/kancelarię która zajmie się wypełnianiem wniosków, dokumentami itd.? Wypełniłem dziś ten ds260, ale nie jestem w 100% przekonany czy dobrze, wiele pytań wydaje mi się dziwnych.

Przykładowo:

Do ile instytucji edukacyjnych uczęszczałeś?

Dałem 4 (podstawówka, gimnazjum, liceum, studia) i błąd. Przeszło dopiero jak wpisałem 1.

Degree, Diploma or Certificate Received

Tutaj żadnej podpowiedzi i pierwsze co mi przyszło na myśl to matura i wpisałem

High School Certificate

I pytania Tak/Nie

Jest ich sporo, większość rozumiem, ale było kilka nad którymi miałem wątpliwości (chodzi o znaczenie pytania)

Czy osoba będąca w zgodzie z prawem wszędzie zaznacza "NO"?

Pytania o SSN? No>Yes>Yes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wedlug mnie nie warto mieszac w to prawnikow. Pytania we wnioskach wizowych sa naprawde proste, wystarczy dokladnie je czytac. Jak sie za bardzo po angielsku nie potrafi, to wypada sie poduczyc troszke. Szczegolnie jesli chce sie emigrowac do anglojezycznego kraju :P

"Czy osoba będąca w zgodzie z prawem wszędzie zaznacza "NO"?"

Przeczytaj kazde pytanie. Niektore sa dosc, wedlug mnie absurdalne w tej kategorii, i raczej wiekszosc osob moze na wszystkie odpowiedziec "Nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbrajające pytania to oto czy chcesz być w USA terrorystą, zajmować się handlem ludźmi i itp :D Jakby terrorysta miał w tym pytanie odpowiedzieć "yes" :D

Hehe dobre

Jeszcze takie pytanko ile bedzie dostępny ds-260? Bo my bedziemy mieć paszporty 9 czerwca :( dopiero i boje sie że to może być już za późno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek możesz wypełnić nawet w czerwcu 2016.

kto nie był karany czy coś to oprócz pytania o szczepienia to zaznacza "no"

Dzieki bardzo, robicie dobra robte na tym forum :) Człowiek nie w temacie bo już od 4 lat popadł w rutyne że HAS NOT BEN SELECTED i nie brał pod uwage że sie uda :D a tu taki zonk :D i nie chce coś zawalić jakąś głupotą ;) pozdrawiam i dzieki jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wypełniam wniosek ds. 260 i nie mogę przejść punktu z adresem w USA mimo, że na forum była poruszana ta kwestia że nie trzeba go podawać na chwilę obecną we wniosku, to jak to obejść, bo jak robię does not apply i wciskam next to i tak kieruje mnie do wypełnienia tego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...