Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć

Czy potrzebne są dwa odpisy zupełne aktu małżeństwa dla mnie i dla żony, czy można wziąć jeden z urzędu i zrobić ksero 2szt. w końcu oba będą takie same.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_checklist_dv.html

Odpis zupełny aktu małżeństwa (jeśli dotyczy)

Każdy małżonek powinien przedstawić jedną kopię odpisu aktu małżeństwa. Przyjmujemy wyłącznie odpisy zupełne polskich aktów małżeństwa. Odpisy skrócone aktów małżeństwa nie są przyjmowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy zrobić ksero z oryginału, czyli trzeba wziąć jeden egzemplarz z urzędu. Pozdrawiam.

Ja bym zabrał dwa na wszelki wypadek.

zielonywkarty napisał:

Napisano dziś, 12:28

przeciez nic to nie szkodzi ze zaznaczyles trzy czy dwie kratki. w dv2016 w ogole trzeba 2 zaznaczyc nieletnia tez. nie beda sie o to czepiac na bank. bardziej z innych tematow jak czytalem to bedziesz potrzebowal dwoch akt slubu bo kazda osoba musi miec swoj komplet dokumentow. ale to moze kto inny niech sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja mam pytanie w sprawie rozmowy w ambasadzie. Jakich pytań należy się spodziewać? Czy jeżeli nie mam zupełnie nikogo w Stanach to lepiej będzie skłamać że jednak mam do kogo,przynajmniej na początku jechać, czy to może w sumie wszystko jedno co powiem? Czy ta rozmowa jest po prostu taka grzecznościowa dla sprawdzenia danych z formularza czy faktycznie to co powiemy może zaważyć na decyzji konsula o puszczeniu lub nie puszczeniu nas do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja mam pytanie w sprawie rozmowy w ambasadzie. Jakich pytań należy się spodziewać? Czy jeżeli nie mam zupełnie nikogo w Stanach to lepiej będzie skłamać że jednak mam do kogo,przynajmniej na początku jechać, czy to może w sumie wszystko jedno co powiem? Czy ta rozmowa jest po prostu taka grzecznościowa dla sprawdzenia danych z formularza czy faktycznie to co powiemy może zaważyć na decyzji konsula o puszczeniu lub nie puszczeniu nas do USA?

Kłamanie nigdy nie jest wskazane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...