Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na pewnym forum pisza unknow co do adresu :)

kolejna sprawa to ds 260 jest caly czas dostepny

Mateusz SSN to takie PESEL co sie dostaje na cale zycie i teraz jak nie byles w USA,np work i travel to tego numeru nie masz.wiec zaznaczasz NO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALNE ZAPYTANIA:

Full Name in Native Alphabet - PODAJEMY SAMO NAZWISKO? CZY IMIĘ I NAZWISKO?

Present Employer or School Name - TŁUMACZYMY NAZWĘ SZKOŁY NA ANGIELSKI, CZY WPISUJEMY PO POLSKU BEZ PL ZNAKÓW?

Number of Educational Institutions Attended: - ILE WPISUJEMY PO SKOŃCZONYM LICEUM Z MATURĄ

Name of Institution - TAK SAMO JAK WYŻEJ, TŁUMACZYMY, CZY WPISUJEMY PO POLSKU?
Degree, Diploma or Certificate Received - CO WPISUJEMY?? SECONDARY SCHOOL CERTIFICATE?

Can you speak and/or read languages other than your native language? PO WYBRANIU YES WPISUJEMY TEŻ POLSKI, CZY TYLKO JĘZYKI OBCE?

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? PYTANIE KTÓRE PRZEWIJA SIĘ BARDZO CZĘSTO NA FORUM, DAĆ TAK CZY NIE?

Have you ever applied for a Social Security number? JEŚLI NIGDY NIE BYŁEM W USA TO DAJĘ NO, ALE CO ZAZNACZYĆ W POZOSTAŁYCH 2 PYTANIACH

Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? DOMYŚLAM SIĘ, ŻE TUTAJ YES

Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?

CO TUTAJ?

Chyba nie ma tego tak dużo jak mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) full name to całe imię (lub imiona jak ktoś ma dwa) i nazwisko

2) ja bym tłumaczyła, jak się da :) Moze szkoła praca/ma swoją stronę po angielsku i tam będzie nazwa, więc nie trzeba będzie się męczyć ;)

3) wpisuje się wszystkie szkoły, do których się uczęszczało

4) jw :)

5) a nie High School Diploma?

6) tylko obce

7) tu chyba potrzebna będzie karta ze szczepieniami z podstawówki, ale nie jestem pewna

8) yes, bo SSN będzie Ci potrzebny

9) ja bym też dała yes :)

Jakby co to gimli dał dość ciekawy link ;)

http://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-230/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Number of Educational Institutions Attended: - ILE WPISUJEMY PO SKOŃCZONYM LICEUM Z MATURĄ

Jak wpisuję wszystkie (3 lub 4)- podstawówka, gim, liceum i studia które teraz robię to jest błąd

Jedynie przechodziło po wpisaniu 1

Have you ever been issued a U.S. Visa? trg_bk.GIF
Yes No

Co dać jeśli wczoraj przyznano mi wizę, ale nie mam jeszcze paszportu z numerem wizy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem jednym z "wybranych", z numerem 7XXX. Z różnych względów, chciałbym opóźnić wyjazd jak tylko się da. Wiem, że dobrze jest zrobić badania zaraz przed rozmową. Badania są ważne 6 miesięcy. Ale mam pytanie co do samego DS-260. Na forum przeczytałem, że DS-260 można wypełnić nawet w czerwcu 2016.

Czy wypełniając wniosek później, zmniejszam swoje szanse, że dostanę zaproszenie na rozmowę?

Czy to kiedy wyślę wniosek w ogóle ma wpływ na datę rozmowy?

Z góry dzięki za rozwianie wątpliwości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...