Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam.

W sumie mam kilka pytań dostałem zaproszenie na rozmowe , wiem ze musze zrobic badania, natomiast wiem ze na badaniach musze podac numer sprawy , numer sprawy tj "case no" podany w potwierdzeniu złozenia dsa?

Gdy startowalem w loterii wizowej studiowałem, byłem na 3 roku gdy mnie wylosowano byłem juz po obronie więc to co wpisalem we wniosku juz jest nie aktualne , rozumiem ze podczas rozmowy musze konsula o tym poinformowac?

I przewija sie przez watek mowa o wyciagu z konta bankowego tutaj tez nie do konca rozumiem , czy mam owy wyciag zabrać ze soba na rozmowe ?

Samo spotkanie z konsulem trzeba w jakiś sposob potwierdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tam gdzieś jakiś nocleg w normalnych pieniądzach blisko? Mamy dzieci wiec pomyślałem ze będziemy dzień wcześniej i zostaniemy na noc w hotelu ;)

Mysle, ze biezace informacje na temat noclegu dostaniesz jak poszukasz hotelu w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytania,

hoteli w centrum jest pelno.znalazlem bez problemu na stronie : http://pl.hotels.com/de1803150/hotele-blisko-ambasada-stanow-zjednoczonych-warszawa-polska/

Ale moze ktos ma jakies godne polecenia i nie za drogie..

pozdrawiam

A jest tam gdzieś jakiś nocleg w normalnych pieniądzach blisko? Mamy dzieci wiec pomyślałem ze będziemy dzień wcześniej i zostaniemy na noc w hotelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoteli w wawie jest od cholery. mozna przeszukac portale typu trivago, expedia albo bezposrednie stronki tanich sieciowek ibis itp moza przeszukac na airbnb a mozna rzucic oko na grupony itp jakie hotele wystawiaja oferty potem do nich zadzwonic i powiedziec czy mozna by zarezerwoac nocleg bez gruponow itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - jesli chodzi o nocleg to zamiast hotelu , polecam Wam mieszkania na airbnb.

Mozecie znalezc tam mieszkania dwie ulice od ambasady ( jesli chcecie mozecie skorzystac z mojego kodu znizkowego ( www.airbnb.pl/c/astelmasiuk?s=8 ) po zalogowaniu otrzymujecie 80 zl do wykorzystania.

Ja mam inny problem , rozumiem ze akt urodzenia musi byc pelny , ale co z aktem malzenstwa - srocony czy pelny?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...