Skocz do zawartości

Telefon Z Usa Do Polski


serafina

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie w punkcie płaciłam 2 lata temu 30 zł lub 50 zł (nie pamiętam dokładnie) za ściągnięcie simlocka z Noki Lumia 710 ;).

o moze z Nokia 630 bedzie podobnie? ^_^

A czy po sciagnieciu simlocka bede mogla uzywac tego tel znowu w USA z cryckiet? Moze ktos sie orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moze z Nokia 630 bedzie podobnie? ^_^

A czy po sciagnieciu simlocka bede mogla uzywac tego tel znowu w USA z cryckiet? Moze ktos sie orientuje?

Zdjecie simlocka powoduje usuniecie ograniczen a nie dodaniu blokady. Po wykupieniu telefonu z t-mobile przysluguje zdjecie simlocka wlasnie w tym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest jakaś limitowana edycja dla jednej sieci to góra 55zł. Ja tyle dałem za ściągniecie z Alcatela Evolve 2 w T-Mobile. A mamie jak próbowałem w noki 521(limitowana dla T-Mobile) to nikt nie chciał się podjąć a gdzieś w sieci znalazłem to za 200zł.

Obstawiam też że jak jesteś klientem tej sieci to powinni za darmo przysłać Ci kod do odblokowania. Dzwonisz na infolinie, mówisz że chcesz wyjechać do europy i mieć tam europejski numer i chciałabyś odblokować telefon dla innych sieci. Tak przynajmniej jest w T-Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...