Skocz do zawartości

Bład W Bilecie


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem zrobiłem rezerwacje na szybko i zjadłem literke w naziwsku . dzwoniac do call center lotu chca 290zł za przpeisanie biletu wiec troche smieszna cena za takie cos w dodatku ze bylo to 5 minut temu. pan powiedzial ze moga zrobic dopiske że w warszawie mnie puszcza normalnie, ale w nowym jorku moga mnie nie wpuscic . paszport i reszta sie zgadza , lece 1 po wylosowaniu zielonej karty czy jak nie zmienie i bedzie bez literki to mogliby mnei nie wpuscic czy to tylko takie gadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd w imieniu lub nazwisku – w przypadku pojawienia się literowego błędu w nazwisku pasażera bezpłatne skorygowanie błędu będzie możliwe, jeśli poprawka nie będzie dotyczyła więcej niż 3 znaków w nazwisku i imieniu łącznie. Linie lotnicze mogą odmówić bezpłatnego poprawienia błędu, jeśli korekta będzie zmieniała całe brzmienie nazwiska bądź imienia – np. z Julia na Julita bądź z Kowal na Kowalski. Niektóre linie lotnicze nie zezwalają na bezpłatną poprawę błędu, nawet niewielkiego.

edit: http://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/659224,bledna_data_wylotu_lub_literowka_w_nazwisku_na_bilecie_co_robic_gdy_podczas_rezerwacji_wkradna_sie_bledy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz bilet w 1 strone czy tez w 2 strony?bo moze chodzilo o to ze jak bedziesz wracac to Cie moga nie wpuscic.zalezy na jakiego pracownika trafisz oraz kierownika zmiany..

a to nie jest smieszne,od kiedy linie lotnicze troche pod upadly to biora kase za takie cos,plus za inne sprawy i badz na to przygotowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby co leca na wizach nie imigracyjnych czasami pokazuja bilety-wydruk e-mail ;) czy np maja w 2 strony

w innym przypadku po co im Twoj bilet ;) nigdy o takim czyms nie slyszalem ;) masz miec karte pokladowa dobrze wydrukowana :) i tutaj juz pilnuj tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lista pasażerów nie jest wcześniej wysyłana do USA ? Karta pokładowa powinna być ok bo gość mówił ze to mogą zrobić za darmo. Linie nasze LOT. Tzn zmieni dopiszą cos tam ze w Warszawie normalnie mnie puszcza jedynie powiedział z tym ze na miejscu moze być problem bo te nazwisko zostaje chyba bo inaczej oni musza przepisywać bilet i z tym związane te koszta śmiech , a wie ktoś jak z ubezpieczniem? Bo chyba do 48h można dokupić a ono wtedy kosztuje 140 chyba a nie 300

Edit ubezpiecznie niby juz jest nic nie warte niby , czy na lotnisku lub w immigration mogliby cos na ten temat powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lista pasażerów nie jest wcześniej wysyłana do USA ? Karta pokładowa powinna być ok bo gość mówił ze to mogą zrobić za darmo. Linie nasze LOT. Tzn zmieni dopiszą cos tam ze w Warszawie normalnie mnie puszcza jedynie powiedział z tym ze na miejscu moze być problem bo te nazwisko zostaje chyba bo inaczej oni musza przepisywać bilet i z tym związane te koszta śmiech , a wie ktoś jak z ubezpieczniem? Bo chyba do 48h można dokupić a ono wtedy kosztuje 140 chyba a nie 300

Edit ubezpiecznie niby juz jest nic nie warte niby , czy na lotnisku lub w immigration mogliby cos na ten temat powiedzieć ?

Raz agent zle wpisal moje imie. Biletu nie chcieli zmienic, zadzwonilem do linii lotniczych, kotre dodaly notke. Zawsze przy check-in informowalem o bledzie. Nie mialem nigdzie klopotow a to byla podroz z USA z wieloma przystankami i powrot do USA. CBP nie robilo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...