Skocz do zawartości

Phishing Attack


kzielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Problem z "phishing attack" naprawiony. Proszę o informację jeśli komuś się jeszcze to wyświetla.

2. Avatary naprawione. Wyświetlają się poprawnie.

3. Pracujemy jeszcze nad problemem ze zmianą avatara (biały ekran).

4.

Ponad to czasami strony forum czasami przekierowują się same na "white screen" - kompletnie pusta/biała strona. Nie wiem czy tylko ja tak mam. Nadal używam chrome.

Do zdiagnozowania powyższego problemu potrzebował bym link do konkretnego tematu, gdzie ten problem występuje.

W razie zauważenia innych problemów proszę o informację z dokładnym opisem/linkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.

Do zdiagnozowania powyższego problemu potrzebował bym link do konkretnego tematu, gdzie ten problem występuje.

U mnie to wystepuje jak chce uzyc "wyswietl podglad tematu" na liscie nowej zawartosci. Owiera sie strona bez zadnej zawartosci i strona sie mieli (kolko w nazwie zakladki w Firefox) i pisze: Connecting... Jednak nigdy sie nie Connecting. ;)

Juz to chyba zglaszalem poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdiagnozowania powyższego problemu potrzebował bym link do konkretnego tematu, gdzie ten problem występuje.

To występuje nie tylko przy podglądach tematów.

Kiedy chce się wyświetlić użytkownika, najeżdżając jedynie myszką na jego nazwę w poście, następuje automatyczne (bez klikania) wyświetlenie "pustej" strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...