Skocz do zawartości

I-94 Data Ważności


amida

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim I-94 podane są dwie daty ważności, które się ze sobą nie zgadzają i trochę mnie to zbiło z tropu. Otóż:

- Admit Until Date: podana data z sierpnia (zgodna ze stępelkiem w paszporcie i 3 miesiącami od przyjazdu do USA)

oraz

- w prawym górnym rogu podane "expiration date" i tu widnieje 30 czerwca 2015 (czyli zaledwie miesiąc od mojego przyjazdu).

Co oznacza to "expiration date" i czy powinnam się tym przejmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinnas :P Jesli przylatujesz na wizie K1, to twoje I-94 jest ważne 90 dni. Wiadomo, w tym czasie musisz wziac slub. Te trzy miesiace oznaczaja twoj w pelni legalny pobyt. Po uplywie tego czasu (jesli nie zaczniesz AoS), bedziesz "Out of Status".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, mam dwa pytanka i nie za bardzo wiem, w ktorym temacie powinnam je zadac. Sprobuje zatem tutaj. Jestesmy na etapie wypelniania petycji I-129F i natknelam sie na 2 niejasnosci dla mnie.

Pierwsze pytanie dotyczy punktu 15d, ktory musze wypelnic bo przebywam aktualnie w USA. Mam podac - date authorized stay expired or will expire as shown on I-94 or I-95. Na moim I-94 oraz w paszporcie nie mam okreslonej daty tylko D/S. Czy powinnismy zatem wpisac tak w petycji?

Drugie pytanie tak przy okazji, moze troszke glupie, pojawia sie przy wpisywaniu mojego adresu w Polsce. Nie chce popelnic bledu, bo wiem ze u nas pisze sie to troszke inaczej. Nie wiem jak wkleic obrazek, zeby pokazac o co mi chodzi takze napisze. Mamy wpisac street number and name, pozniej sa 3 kwadraciki z czego jeden to apt, ste i flr. Jezeli mieszkam przypuscimy na ulicy wolnosci 100/20, jak napisac to na tym formularzu?

Z gory dzieki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...