Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My tu sie obwaiamy o megan, ze koles moze byc szemrany a tu widac, ze to raczej tro... kolezanka ma na poddaszu nieporzadek. ;>

nie jestem zadnym trollem, pisze prawde, tez na poczatku sie obawialam dlatego musialam go poznac, zawsze na poczatku ma sie obawy, wiec zapewne wy macie takie jak ja na poczatku, nie jestem trollem bo nie mam po co wymyslac, smieszy mnie to ze tacy jestescie pewni, o troll, a co myslicie ze policja wszystko robi zawsze wg przepisow, a co bylo w usa jak policjant zabil czarnego i nagral to ktos na telefon- policjant jak inny zawod- tez moze robic bledy i zwykly czlowiek, a nie jakis nieomylny, wiec juz nie mowcie ze tacy oni sa przepisowi i swieci!!!

Niebieską karte by mu założyli przy takiej interwencji, za wykazywanie przemocy wobec Ciebie, wiec jakies to kulawe bajki.

no wiec nie zalozyli zadnej karty, nie bajki, a prawda calkowita, to sobie nie wierzcie. Po co bym miala zmyslac, bylo tak jak mowie, nie pobil mnie jakos mocno poprostu sie szarpalismy i byl agresywny jak mu sie wyrwalam zadzwonilam szybko po policje by przyjechali bo nie wiedzialam co robic, on byl w amoku, agresja w oczach, on byl agresywny juz kiedys tez, np jego ulubiony numer to wywracanie stolu - ciezki debowy stol. Kilka razy w przeszlosci wyladowal na izbie wytrzezwien ale jak go zgarneli z ulicy, moze maja inne przepisy jesli chodzi o pijaka w domu- nie wiem tego. Poniewaz to nie bylo ciezkie pobicie, tylko takie jakby agresywne szarpanie nie mialam zadnych siniakow, wiec pewnie potraktowali to lekko, ale jak by bylo mocniej to by napewno spisali, bo sie ta operatorka pytala czy mam slady i oni tez pytali i ze wtedy by nalezalo obdukcje czy cos takiego, z kolei jak mama umarla to najpierw przyszlo pogotowie probowali ratowac, nie uratowali, dali jakis swistek ktory nie byl aktem zgonu, okazalo sie ze zeby przyjechali z zakladu pogrzebowego to musi byc akt zgonu, a pogotowie nie wystawilo, siostra leciala po lekarza do osrodka- nie chcial przyjsc wypisal akt zgonu na miejscu i jej dal, i dopiero mozna bylo zadzownic po zaklad pogrz. Przyszli tez 2 policjanci i spisali to i potem na mojego ojca przyszlo z prokuratury jakies jakby pismo jakby byl podejrzany o jej smierc, co przeciez nie byla jego wina, ale maja taka procedure i potem uznaja za smierc naturalna jak sie dostarczy dowody czy akt zgonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Wam nie powiedzial ze mozna tak zrobic z rodzicem co ma problem alkoholowy ,chyba ze Twoja mama miala pewien syndrom ktory jest czesty o takich osob,wtedy nalezy leczyc 2 osoby,alkoholika i ta co znim zyje,,zyla

http://www.tomaszow-maz.eu/537-Jakwygldaprocedurazobowizaniaosobypijcej.htm

jak czytam co piszesz Megan to idz do lekarza psychiatry i zobaczysz co Ci powie ,co Ci bylo...jesli taka mialas historie to gastrologia nic tutaj nie pomoze za wiele

np to mozna zobaczyc po serialu Rodzina Soprano ..tak objawy sie ma jakbys miala cos ciezkiego,zawal a to nie zawal a inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Wam nie powiedzial ze mozna tak zrobic z rodzicem co ma problem alkoholowy ,chyba ze Twoja mama miala pewien syndrom ktory jest czesty o takich osob,wtedy nalezy leczyc 2 osoby,alkoholika i ta co znim zyje,,zyla

http://www.tomaszow-maz.eu/537-Jakwygldaprocedurazobowizaniaosobypijcej.htm

jak czytam co piszesz Megan to idz do lekarza psychiatry i zobaczysz co Ci powie ,co Ci bylo...jesli taka mialas historie to gastrologia nic tutaj nie pomoze za wiele

np to mozna zobaczyc po serialu Rodzina Soprano ..tak objawy sie ma jakbys miala cos ciezkiego,zawal a to nie zawal a inna sprawa.

mialam zapalenie dwunastnicy, nadzerke na dwunastnicy, wiec byl objaw organiczny i niewydzielanie enzymow trawiennych, czesto moze byc to objaw stresu, po lekach na refluks zaczelo byc gorzej tak wiec nie moglam ich brac, musialam diete stosowac wszystko gotowane i w malych procjach, a i tak sie nie trawilo ciagle odbijalo, pulsowalo w brzuchu, moze to bylo niewydolnosc trzustki, kilka lat sie zle odzywialam jadlam duzo czekolady, tosty z nutela, zupki chinskie, wiec moze dlatego, moze sie zapchalo cos w tej trzustce, brak enzymow byl nie wiem do konca, ale bylo zapalenie dwunastnicy, potem wyslalam tez na badanie do laba w felix i znalezli lamblie poszlam z tym do gastrolog wtedy przepisala metronidazol, ale zle go tolerowalam nie bralam, na forach zkolei pisza ze u felixa znajduja lamblie u kazdego wiec nie wiem, sama wykupilam abendazol na ebayu i aptece i to troche pomoglo, troche probiotyki, a najwiecej moze nowenna pompejanska. W tym roku powtorzylam gastroskopie powiedziala ta lekarka ze wyglada zoladek na taki z refluksem, zoladek podatny na insulflacje, ale juz nie widac zaczerwienienia na dwunasnicy, trawienie juz powrocilo po 4 latach, i mniej wiecej po 8 miesiacach od odmowienia przez 54 dni 3 rozancow dziennie.

Co do leczenia alkoholika nie jest tak latwo- moj ojciec nie wyraza zgody, ma tez np problemy z sercem - pauzy w biciu i mial miec pewna operacje ale przez te pauzy chcieli mu wszczepic rozrusznik serca a on nie wyrazil zgody bo wie ze wtedy nie mozna pic, powiedzial ze nie bedzie robil ani operacji ani rozrusznika woli zyc tak jak teraz i z zagrozeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja jako znany ortodoksyjny katolik musze dodać że nowenna pompejańska strasznie gryzie się z tym wróżbitą Maciejem. :( Pragnę nadmienić, że "wróżbiarstwo" jest potępiane przez kościół katolicki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...