Skocz do zawartości

Wyjazd Z Loterii


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Napisalas o tym na publicznym forum, wiec nalezy sie spodziewac krytyki, jak sie wypisuje takie rzeczy.z

wrozbita maciej jest w publicznej telewizji i udziela porad wielu ludziom to co myslicie o wrozbiarstwie mnie nie obchodzi, nie namawiam do korzystania, kazdy sobie robi w zyciu co uwaza czy ja cie krytykuje twoje wypowiedzi? Jak ci nie odpowiada korzystanie z wrozb to nie musisz korzystac ja czasem sobie korzystam i sprawdzam czy bedzie sprawdzalnosc czy nie, to wrozbiarstwo zle, modlitwa tez zla wg was to co jest dobre tylko wasze mile porady pelne cynizmu i zazdrosci i lekow o to ze czlowiek ktorego poznalam to morderca itd to wy idzcie do psychiatry moze macie zaburzenia lekowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez i tak trzeba miec adres osoby jakiejs do ktorej sie jedzie - i raczej lepiej by nie byl to hotel, to jest wskazane by miec znajomych, macie z tym problem????? To idzcie do psychiatry albo psychologa skoro nie mozecie przebolec ze jade do znajomego- porazka normalnie, ludzie poznaja sie w sieci, potem sa zwiazkami, nie ma przepisu na to po jakim czasie mam sie z kims spotkac w realu czy nie, kazdy jest inny, sa malzenstwa polek ktroe poznaly faceta i tez same pierwsze pojechaly do usa nieznajac wczesniej- np thekretka1 na youtubie ma kanal sobie poogladaj na turystycznej wyjechala do obcego faceta i poznali sie na skypie to wy zaczeliscie trolowac ze pelno czerwonych flag i ze to morderca moze. Tez wyjechala do niego a nie gdzies wynajmowala mieszkanie- i co jest morderca? nie maja dziecko i dobrze im sie wiedzie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez i tak trzeba miec adres osoby jakiejs do ktorej sie jedzie - i raczej lepiej by nie byl to hotel, to jest wskazane by miec znajomych, macie z tym problem????? To idzcie do psychiatry albo psychologa skoro nie mozecie przebolec ze jade do znajomego- porazka normalnie, ludzie poznaja sie w sieci, potem sa zwiazkami, nie ma przepisu na to po jakim czasie mam sie z kims spotkac w realu czy nie, kazdy jest inny, sa malzenstwa polek ktroe poznaly faceta i tez same pierwsze pojechaly do usa nieznajac wczesniej- np thekretka1 na youtubie ma kanal sobie poogladaj na turystycznej wyjechala do obcego faceta i poznali sie na skypie to wy zaczeliscie trolowac ze pelno czerwonych flag i ze to morderca moze. Tez wyjechala do niego a nie gdzies wynajmowala mieszkanie- i co jest morderca? nie maja dziecko i dobrze im sie wiedzie!!!!!!

Jak nie zauwazylas wycofalem sie z opinii, ze koles jest zagrozeniem. Nawet jesli jest, to Ty jestes wiekszym. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morderca moze byc kazdy nawet maz po jakims czasie - byl na kanale discovery id program ze baba miala meza i byl przykladny super facet a po pracy sobie jezdzil mordowac kobiety- wiec sobie kontrolujcie swojego meza co robi po pracy bo rownie dobrze oni moga byc mordercami - kto wie, kto wie.....


Jak nie zauwazylas wycofalem sie z opinii, ze koles jest zagrozeniem. Nawet jesli jest, to Ty jestes wiekszym. ;P

to sie nie wypowiadaj jak nie masz wiedzy i nic madrego nie masz do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez i tak trzeba miec adres osoby jakiejs do ktorej sie jedzie - i raczej lepiej by nie byl to hotel, to jest wskazane by miec znajomych, macie z tym problem?????

Wcale nie jest nigdzie wskazane, ze masz miec znajomych do ktorych jedziesz. Hotel to miejsce dobre jak kazde inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie? Byla tutaj taka dziewczyna. Tez pojechala niemal w ciemno, z tym ze jej przyszly maz byl amerykanskim Polakiem. urodzilo sie dziecko, tesciowa sie wtracala a slubny wsiadal w ciezarowke I znikal z domu tygodniami. Roznie jej ludzie radzili, przewaznie zyczliwie I dobrze a Ona swoje. Postanowila wreszcie uciekac z USA do Polski, do mamusi. Niestety, nie bardzo wiedziala nawet gdzie jest JFK I Nowy York a jezyk symboliczny. W koncu sie na wszystkich pogniewala I wylogowala sie z forum. Nie pamietam nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, to była Kinia jakaś tam, też dobry element, ale Kinia obecnej megan nawet do pięt nie dorastała ze swoimi postami. Megan ma zdecydowanie bujniejszą wyobraźnię :D.

bujniejsze zycie, a nie wyobraznie!!!! Moj znajomy kierowca ciezarowek nie jest, i jest typem domatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...