Skocz do zawartości

Internet Mobilny Oraz Prawo Jazdy


fisher006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam dwa pytania następująco

1. Jaki internet w miare tani możecie polecić mobilny min. 2GB w USA bez abonamentu? Pracuję zdalnie i potrzeba mi na miesiąc, 1.5 miesiąca jakiś internet mobilny.

2. Jak wygląda sprawa wypożyczenia samochodu? Czy muszę wyrabiać jakieś specjalne prawo jazdy czy na okres 10 dni nie będzie problemu z normalnym polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam dwa pytania następująco

1. Jaki internet w miare tani możecie polecić mobilny min. 2GB w USA bez abonamentu? Pracuję zdalnie i potrzeba mi na miesiąc, 1.5 miesiąca jakiś internet mobilny.

2. Jak wygląda sprawa wypożyczenia samochodu? Czy muszę wyrabiać jakieś specjalne prawo jazdy czy na okres 10 dni nie będzie problemu z normalnym polskim?

1. co do internetu to nie wiem ale poszukaj u wujka w google

2.Prawko to powinno byc miedzynarodowe wydane w Polsce koszt bodajże 30 zł ,samochód powini wyporzyczyc pokazujesz prawko plus paszport i płacisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę wygooglowac nic w miarę taniego na kartę. Wszystko w abonamencie

Zdefiniuj "cos w miare taniego". Moze Twoje oczekiwania sa nierealne. Generalnie za 2-3GB z rozmowami zaplacisz okolo $50 w pre-paid w t-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podać linka? Cena jak najbardziej ok o ile jest możliwość tetheringu

Link znajdziesz w sekundę. Z doświadczenia: delikatny tethering był możliwy kiedyś. W postpaid moja dziewczyna dostała karę ale ona używała go jako domowy. Ja za kilka mega nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...