Skocz do zawartości

Majonezy ;)


amida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może mi ktoś doradzić jaki majonez jest najbliższy smaku majonezowi Winiary? Kupiłam już tu kilka majonezów i żaden mi niestety nie smakuje. Wszystkie smakują jakby były dietetyczne :/

Nie ma. Też uważam że ten jest najlepszy. Na szczescie mamy tu polski I ruski sklep, tam mozna kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorej czesci Tennessee jestes? :P Jesli przypadkiem w okolicach Nashville to jest tam rowniez taki fajny rosyjsko/polski sklepik. Chyba byly tam rowniez majonezy i inne polskie produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za porady ;)

W ktorej czesci Tennessee jestes? :P Jesli przypadkiem w okolicach Nashville to jest tam rowniez taki fajny rosyjsko/polski sklepik. Chyba byly tam rowniez majonezy i inne polskie produkty.

uuuu a cóż to za sklepik? Bo i owszem, w okolicach Nashville jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Targecie kupiliśmy majonez o nazwie 'Joy', Kielecki to nie jest, ale w porównaniu do typowego amerykańskiego Hellmansa to całkiem daje radę.

No ja Cie prosze, pytanie bylo o majonez WINIARY. Nie stawiaj obok Kieleckiego bo ten akurat, smakiem niewiele odbiega od tutejszych.

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...