Skocz do zawartości

Rejestracja Uscis


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam pytanko , ponieważ nie znalazłam podobnego tematu - zarejestrowałam się na stronie USCIS wypełniłam formularz i po miesiącu czasu otrzymałem na emaila nr ID tylko że nie mam pojęcia gdzie go wpisać. Może Wy wiecie i pomożecie z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam pytanko , ponieważ nie znalazłam podobnego tematu - zarejestrowałam się na stronie USCIS wypełniłam formularz i po miesiącu czasu otrzymałem na emaila nr ID tylko że nie mam pojęcia gdzie go wpisać. Może Wy wiecie i pomożecie z góry dziękuję

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

liczyłabym na ok 5 mcy czekania (od dnia NOA1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu bardzo Ci dziękuję ale to nie ten numer - w USCIS czekamy już chyba jesteśmy na końcówce od 2004 roku , natomiast wypełniliśmy formularz wpisując wszystkie dane sponsora nr sprawy który otrzymalismy już 11 lat temu a na końcu było pytanie że gdyby chcieli nas o czymś poinformować podaliśmy adres @ , po czym po miesiącu otrzymałam nr ID i nie wiem gdzie go wpisać.


Napisali mi że mój ID wniosku SR...........NSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu bardzo Ci dziękuję ale to nie ten numer - w USCIS czekamy już chyba jesteśmy na końcówce od 2004 roku , natomiast wypełniliśmy formularz wpisując wszystkie dane sponsora nr sprawy który otrzymalismy już 11 lat temu a na końcu było pytanie że gdyby chcieli nas o czymś poinformować podaliśmy adres @ , po czym po miesiącu otrzymałam nr ID i nie wiem gdzie go wpisać.

Napisali mi że mój ID wniosku SR...........NSC

kurcze, to no nie wiem.. w info na stronie jest napisane "The receipt number consists of three letters-for example, EAC, WAC, LIN, SRC, NBC, MSC or IOE-and 10 numbers. You can find it on notices of action USCIS has sent you. Omit dashes ("-") when entering a receipt number. However, you can include all other characters, including asterisks ("*"), if they are listed on your notice as part of the receipt number."

Probowałaś bez żadnych spacji myślników etc?

Zawsze pozostaje infolinia:

National Customer Service Center

1-800-375-5283

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...