Skocz do zawartości

Na Jakie Konto Wpłacić Pieniądze?


Rekomendowane odpowiedzi

postępuję według punktów w tym linku

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

Krok 8: Proszę wprowadzić numer pokwitowania opłaty wizowej MRV

jestem na stronie,gdzie mogę kliknąć na link" Aby wyświetlić dostępne opcje płatności on-line kliknij TUTAJ"

mam do wyboru gotówka,karta debetowa i przelew internetowy. ten ostatni mnie interesuje najbardziej. jednak gdy klikam na przelew internetowy przenosi mnie na stronę,gdzie są takie informacje jak IBAN, tytuł przelewu,SWIFT/BIC CODE, czy nazwa benificjęta, cokolwiek to znaczy. Przechodząc do sedna, ostatnim razem, pamiętam, że jak wpłacałem opłatę, tzn robiłem przelew, to w którymś kroku wszedłem w jakiś link, przeszedłem na stronę żółtego banku, tam się zalogowałem do mojego konta internetowego i zrobiłem przelew. Teraz jak to robię, to nie ma żadnego przekierowania, czy czegokolwiek, nawet numeru konta nie ma gdzie mam przelać. jakbym robił przelew z mojego konta bankowego pkobp, to i tak nie dostałbym numer pokwitowania opłaty wizowej, bo jak robię zwykły przelew, to jest informacja "twoja transakcja jest coś tam coś tam". nie wyobrażam sobie jakby to mialo wyglądać, przyjdzie przelew zwrotny z tym kodem, czy jak?

bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W treści przelewu widnieje taka informacja : "Tytuł : 730166835409 NON-PETITION BASED VISA CAT". Wszystko było robione, jak to napisałeś przez tą żółtą stronę - tam logowanie się do PKO BP i reszta poszła.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...