Skocz do zawartości

Pełna Procedura Otrzymania Wizy Cr1


Rekomendowane odpowiedzi

My czekalismy od momentu zatwierdzenia sprawy przez nvc do spotkania w ambasadzie okolo 2 miesiecy ( juz po 20 dniach od zatwierdzenia sprawyw nvc dostalismy informacje z ambasady z data spotkania. Jedziemy do ambasady za kilka dni i tak jak ty mamy sprawe z kategori cr1

My czekalismy od momentu zatwierdzenia sprawy przez nvc do spotkania w ambasadzie okolo 2 miesiecy ( juz po 20 dniach od zatwierdzenia sprawyw nvc dostalismy informacje z ambasady z data spotkania. Jedziemy do ambasady za kilka dni i tak jak ty mamy sprawe z kategori cr1. Dostaniesz oficjalny mail i pismo z ambasady- wtedy tez mozesz zrobic badania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My czekalismy od momentu zatwierdzenia sprawy przez nvc do spotkania w ambasadzie okolo 2 miesiecy ( juz po 20 dniach od zatwierdzenia sprawyw nvc dostalismy informacje z ambasady z data spotkania. Jedziemy do ambasady za kilka dni i tak jak ty mamy sprawe z kategori cr1

My czekalismy od momentu zatwierdzenia sprawy przez nvc do spotkania w ambasadzie okolo 2 miesiecy ( juz po 20 dniach od zatwierdzenia sprawyw nvc dostalismy informacje z ambasady z data spotkania. Jedziemy do ambasady za kilka dni i tak jak ty mamy sprawe z kategori cr1. Dostaniesz oficjalny mail i pismo z ambasady- wtedy tez mozesz zrobic badania .

dzieki za informacje czyli to warszawa nada informacje na temat sportkania :) 2 mies sporo czasu ciekaw jestem czy to zazwyczaj tyle trwa czy po prostu tak wyszlo :) po otrzymaniu tego maila mozna isc smialo na badania mam nadzieje ze uda mi sie je wykonac w jeden dzien w Krakowie gdzies czytalem ze jest taka mozliwosc zalatwienia tego w jeden dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym przypadku tj. Obywateli sponsorujacych wspolmalzonka a mieszkajacych aktualnie w polsce mosimy przedsrawic tzwn domicile. Wpisz sobie na forum znajdziesz kilka tematow powiazanych. W razie pytan pisz na priv, powiem ci co my przygotowalismy. Dam znac tez po ambasadzie jak nam poszlo ( zakladam ze bedzie ok- bo nasza sprawa jest prosta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytan mianowicie czy za GC trzeba placic po przez strone internetowa------->

http://www.uscis.gov/uscis-elis

czy mozna zrobic to w ambasadzie po rozmowie albo przed nie wiem kiedy sie to robi ???

drugie logowalem sie na strone

https://cgifederal.secure.force.com/

w celu uzyskania numeru UID i na koncu byla opcja wpisania czlonka rodziny ktory bedzie mogl byc na spotkaniu wpisalem zone podalem dane z polskiego paszportu no i wyskoczylo mi ze moge drunkac ten nr UID wyszlo dla mnie i kolejna kartka wydrukowala sie z drugim nr UID na dane mojej zony co to oznacza cos zle zrobilem czy jak ??? troche sie tego obawiam....

i jeszcze jedno zgubilem karte szczepien.... i pewnie zaplace za to doslowanie :) przy wizycie u lekarza za kilka dni pytanie moje jest takie ile na oko moge zaplacic za szczepienia czy uda mi sie zalatwic to za jednym razem i ile ich bedzie mniej wiecej jesli ktos wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić mozna tylko przez stronę, online.

Kartę szczepień możesz spróbować wyciągnąć ze swojej placówki zdrowia, ostatniej szkoly...

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/medical_exam.htmlNa ostatniej stronie o szczepieniach, ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do lekarza do którego idziesz i się zapytała co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytan mianowicie czy za GC trzeba placic po przez strone internetowa------->

http://www.uscis.gov/uscis-elis

czy mozna zrobic to w ambasadzie po rozmowie albo przed nie wiem kiedy sie to robi ???

Po wizyce w ambasadzie, przed wylotem do US

i jeszcze jedno zgubilem karte szczepien.... i pewnie zaplace za to doslowanie :) przy wizycie u lekarza za kilka dni pytanie moje jest takie ile na oko moge zaplacic za szczepienia czy uda mi sie zalatwic to za jednym razem i ile ich bedzie mniej wiecej jesli ktos wie :)

Pewnie tak... ja musiałam dorobić 3 szczepinia, zapłaciłam kolo 800 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...